Cilvēka anatomija. Galva. Kakls. 1. daļa

Iegadāties internetā

21,59

Cilvēka anatomija. Galva. Kakls. 1. daļa
Par preci
Plaukta cena 23,99 €
Kategorija: Medicīna. Farmokoloģija
Autors Knipše G., Krūmiņa Dž. u.c.
Izdevējs LU Akadēmiskais apgāds
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934185021

Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskais apgāds laidis klajā LU Medicīnas fakultātes Anatomijas un histoloģijas katedras autoru kolektīva sagatavoto grāmatu "Cilvēka anatomija. Galva. Kakls. 1. daļa".

Latvijas Universitātes profesores Gundegas Knipšes un asociētās profesores Džannas Krūmiņas redakcijā tapušās grāmatas autori ir G. Knipše, Dž. Krūmiņa, S. Boka, J. Šavlovskis, A. Vīksna. Tāpat kā sērijas pirmā grāmata “Cilvēka anatomija. Roka. Kāja”, kuru jau novērtējuši daudzi LU Medicīnas fakultātes studenti un citi ar medicīnu saistītie, arī jaunā grāmata ir veidota divās valodās: latviešu un angļu, teksts sagatavots paralēli divās slejās. Anatomisko struktūru apzīmējumi latīņu valodā atbilst Starptautiskajai anatomiskajai nomenklatūrai Terminologia Anatomica, ko apstiprinājusi Anatomijas terminoloģijas federatīvā komiteja (FCAT). Grāmatas saturs pieskaņots anatomijas studiju kursa programmai.

Grāmatā aprakstīta galvaskausa un kakla skriemeļu uzbūve, galvas un kakla muskuļi, detalizēti apskatīti galvas un kakla orgāni un to topogrāfija. Izdevumu īpašu un savā veidā unikālu padara oriģinālie Dr. med. Jāņa Šavlovska veidotie attēli (angiogrammas, magnētiskās rezonanses attēli u. c.), kas tapuši sadarbībā ar Anatomy Next. Grāmatas nobeigumā iekļauts izcilā latviešu medicīnas vēstures profesora Arņa Vīksnas (1942–2018) sarakstītais Latvijas anatomu skolas vēsturiskais apskats, kā arī informācija par atjaunoto Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti un tās mācībspēkiem mūsdienās.

Autoru kolektīvs jau strādā pie grāmatas 2. daļas, kurā būs aplūkota nervu sistēma, galvas un kakla asinsvadi un limfmezgli.

Grāmatu un arī citus LU Akadēmiskā apgāda izdevumus par izdevniecības cenām var iegādāties Latvijas Universitātē infocentrā (Rīgā, Raiņa bulv. 19), kā arī LU Akadēmiskā apgāda telpās (Rīgā, Aspazijas bulv. 5, sētas mājā, 132. telpā). Apgāda grāmatas var nopirkt arī Latvijas lielākajās grāmatnīcās.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā