U teorija īsumā

Iegadāties internetā

14,84

U teorija īsumā
Par preci
Plaukta cena 16,49 €
Kategorija: Vispārīgā uzziņu literatūra
Autors Šarmers K. O.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934088698

Iesaka Integrālās izglītības institūts

Īss, koncentrēts ievads Otto Šarmera nozīmīgajā darbā “U teorija”
Uz jauniem izaicinājumiem nevar reaģēt ar veciem, pagātnē sakņotiem risinājumiem – tā var tikai kolektīvi radīt rezultātu, kādu neviens nevēlas.

Lai spētu efektīvi risināt problēmas, ir svarīgi pilnībā apzināties iekšējo stāvokli, no kura izriet mūsu uzmanība un darbība. Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta pasniedzējs un Klātbūtnības institūta līdzdibinātājs Otto Šarmers kodolīgi izgaismo šo mūsdienu līderības aklo punktu un piedāvā pavisam praktiskas metodes, ar kuru palīdzību to pārvarēt, izmantojot U teorijas procesu, principus un prakses.
Grāmata palīdzēs visdažādāko jomu vadītājiem un organizācijām mainīt apziņu, apjaust labākās nākotnes iespējas un stiprināt spēju kopīgi radīt nākotni.

Dr. Klauss Otto Šarmers ir Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MIT) pasniedzējs un Klātbūtnības institūta līdzdibinātājs. Viņš izstrādājis klātbūtnības koncepciju – ideju par mācīšanos no nākones, kura vēl tikai veidojas. Saņēmis MIT Džemisona balvu par izcilību mācīšanā un Eiropas Leonardo korporatīvās mācīšanās balvu. Uzziniet vairāk vietnēs www.ottoscharmer.com un www.presencing.org

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

Saistītās preces