Pirms tie pakārti

Iegadāties internetā

18,99

15,19

Pirms tie pakārti
Par preci
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Aberkrombijs Dž.
Izdevējs PROMETEJS AB SIA
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934553400

“Mums ir jāpiedod saviem ienaidniekiem, bet ne pirms tie pakārti“ – Heinrihs Heine

Vecākajam inkvizitoram Gloktam ir grūts uzdevums. Kā aizsargāt ienaidnieku aplenktu un nodevēju apsēstu pilsētu, ja nevari uzticēties saviem sabiedrotajiem un tavs priekštecis jau ir pazudis bez vēsts? Ar to pietiek, lai spīdzinātājam gribētos mesties bēgt. Ja vien viņš spētu bez spieķa kaut paiet!

Ziemeļnieki šķērsojuši Anglandes robežu un nu sēj aukstajā zemē postu un nāvi. Kroņprincis Ladisla ir apņēmies tos padzīt un tādējādi izpelnīties nerietošu slavu. Diemžēl viņš nemākulīgi komandē vissliktāk apbruņoto neprašu armiju pasaulē.

Savukārt Bajazs, Pirmais no magiem, vada drošsirdīgu piedzīvojumu meklētāju pulciņu bīstamā ceļojumā cauri pagātnes drupām. Visnīstākā sieviete Dienvidos, bīstamākais vīrs Ziemeļos un patmīlīgākais jauneklis Savienībā ir dīvaina, tomēr nāvējoša komanda. Varbūt viņi pat varētu paglābt cilvēci no ļaunajiem ēdājiem. Ja vien viens otru tik ļoti neienīstu…

Tiks atklāti seni noslēpumi. Tiks piedzīvotas gan uzvaras, gan zaudējumi asiņainās kaujās. Tiks piedots nāvīgiem ienaidniekiem, bet ne pirms tie pakārti.

Džo Aberkrombijs ir viens no mūsdienu populārākajiem angļu fantāzijas žanra rakstniekiem. Visā pasaulē ir pārdoti 5 miljoni viņa grāmatu eksemplāru. Triloģija Pirmais likums ir tulkota vairāk nekā 30 valodās.

Saistītās preces