Tumsā

Iegadāties internetā

15,02

Tumsā
Par preci
Plaukta cena 16,69 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Hantere K.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934087325

Vai tu zini, kas slēpjas kaimiņmājas pagrabā?

Kādas mājas pagrabā tiek atrasta sieviete un bērns. Abi ir tuvu nāvei.

Neviens nezina, kas viņi ir: sieviete nespēj runāt, un policijai nav ziņots par bezvēsts pazudušām personām, kuru apraksts atbilstu šai sievietei un bērnam. Vecais vīrs, mājas īpašnieks, apgalvo, ka nekad nav redzējis ne vienu, ne otru.

Klusās Oksfordas ielas iedzīvotāji ir satriekti. Kā tas ir varējis notikt viņu acu priekšā? Taču inspektors Ādams Folijs zina, ka nekas nav neiespējams.

Un ka neviens nav tik nevainīgs, kā izskatās...

Angļu rakstniece Kara Hantere dzīvo Oksfordā, kādā ielā, kas ir visai līdzīga viņas detektīvromānos aprakstītajām. “Tumsā” ir viņas otrais romāns, kurā darbojas inspektors Ādams Folijs un viņa policistu komanda.

No angļu valodas tulkojusi Silvija Brice.

Karai Hanterei piemīt reti sastopams talants! Romāns “Tumsā” atsauc atmiņā Hičkoka labākos darbus, kuros negaidīti pavērsieni seko cits citam elpu aizraujošā tempā.
Daily Mail

Atceliet visus plānus! Jūs nespēsiet nekur doties, iekams nebūsiet pabeiguši lasīt Karas Hanteres grāmatu “Tumsā”! Šis spriedzes piesātinātais un atjautīgais romāns, kurā darbojas rūpīgi izvēlēti varoņi, iepriecinās ikvienu kriminālā žanra fanu.
Emīlija Koha, rakstniece

Nervus kutinoši... Izveicīgi... Autores meistarīgi radītā pārliecība pēc vairākiem pārsteidzošiem sižeta līkločiem tiek sagriezta otrādi, un lasītājs atkal ir neziņā.
Sunday Times

Spriedzes piesātināts manipulāciju un nodevības pētījums... Spēcīgs psiholoģiskais trilleris ar pārliecinoši izstrādātiem tēliem, meistarīgi slēptiem atrisinājumiem, kas noteikti uzrunās arī T. Frenčas detektīvromānu fanus.
Booklist

Saistītās preces