Mīlestības grāmata

Iegadāties internetā

11,99

Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Mīlestības grāmata
Par preci
Plaukta cena 11,99 €
Kategorija: Oriģinālliteratūra
Autors Autoru kolektīvs
Izdevējs Ascendum biedrība
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934879562

Interneta žurnāls "Satori" izdevis "Mīlestības grāmatu", kurā apkopoti mūsdienu latviešu autoru stāsti, esejas, dzejoļi un atdzejojumi par mīlestību.

Mūsdienu literatūrā un mākslā mīlestība nereti tiek uzskatīta par banālu un nenopietnu tēmu, par kuru viss jau pateikts. Šī grāmata ir pierādījums pretējam – par mīlestību ir iespējams rakstīt arī mūsdienās, taču godīgums un atklātība prasa daudz drosmes.

"Mīlestības grāmatā" lasāmi gan jau zināmu, gan jaunu mūsdienu autoru teksti, kas tapuši speciāli šim izdevumam un runā par dažādām mīlestības formām – draudzību, attiecībām, mīlestību pret bērnu, Dievu u.c. Starp grāmatas autoriem ir Svens Kuzmins, Daina Tabūna, Artis Ostups, Edvīns Raups, Aksels Hiršs, Marija Luīze Meļķe un citi. Izdevumā kopā lasāmi 21 autora teksti.
"Mīlestības grāmatas" atklāšana notiks ar tiešsaistes lasījumiem 16. decembrī plkst. 19.00, kur uzstāsies vairāki grāmatas autori. Lasījumi būs skatāmi www.satori.lv, kā arī "Satori" facebook lapā.

Grāmatas galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners raksta: "Cinisma laikmets ir beidzies. Tā vietā nākusi jaunā sirsnība. Un arī tad, ja mani kāds tāpēc sauks par naivu romantiķi, es dzīvē neesmu iepazinis neko svarīgāku par mīlestību. Man šī grāmata ir sniegusi daudz prieka. Ceru, ka to jutīsiet arī jūs."

Daļa grāmatas tekstu tapa šī gada vasarā "Satori" autoru radošajā nometnē Padures muižā, kur rakstnieki sešu dienu garumā trīs meistardarbnīcās strādāja pie jauniem tekstiem. Izdevuma tapšanā jāpateicas par atbalstu arī Valsts kultūrkapitāla fondam un Kuldīgas domei.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā