Heidija. Meitene no Alpu kalniem, 1

Iegadāties internetā

13,04

Heidija. Meitene no Alpu kalniem, 1
Par preci
Plaukta cena 14,49 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789934091605

Stāsts par mazo meitenīti Heidiju ir iepriecinājis un iedvesmojis daudzu paaudžu bērnus. Tas mudina saskatīt apkārtējās pasaules skaistumu un nepadoties, sastopoties ar grūtībām.
Lai gan mazo Heidiju dzīve nav lutinājusi, viņai piemīt dzīvesprieks un īpašas spējas padarīt dienu gaišāku ikkatram, kuru sastop. Meitene pārceļas pie vectēva, kurš dzīvo mazā namiņā Alpu kalnos un kopj savas kaziņas Gulbīti un Lācīti. Heidija ir sajūsmā par krāšņo Alpu dabu un vienkāršo ikdienas ritumu un pat nenojauš, ka viņu gaida pavisam cita dzīve krāšņā pilsētas namā. Vai Heidija spēs kļūt par pilsētnieci?
Johanna Spiri (Johanna Spyri) savu slavenāko darbu “Heidija” sarakstījusi pirms vairāk nekā simts gadiem, tomēr stāstu par mazo meitenīti Heidiju joprojām pazīst un lasa bērni visā pasaulē. Grāmata tulkota 50 valodās, arī latviešu, un pēc tās motīviem uzņemtas vairākas filmas. Jaunākais ekranizējums, kas tapis 2015. gadā Vācijā, saņēmis dažādas kinobalvas, tostarp “Bavarian Film Awards” un “German Film Awards” galveno balvu kā labākā bērnu filma.
No vācu valodas tulkojusi Iveta Galēja.

Saistītās preces