Izzinošas rotaļas mazajiem pētniekiem

Iegadāties internetā

13,04

Izzinošas rotaļas mazajiem pētniekiem
Izzinošas rotaļas mazajiem pētniekiem
Izzinošas rotaļas mazajiem pētniekiem
Izzinošas rotaļas mazajiem pētniekiem
Par preci
Plaukta cena 14,49 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors Rehunena K.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789934091544

“Kāpēc zābaciņi uz ledus slīd?” – “Kur dzīvo atbalss?” – “Kas notiek ar kukaiņiem ziemā?” – “Kāpēc mans kuģītis gāžas?” – “Kā attīrīt ūdeni?” – “Kā bērzs dzer?” – “Kas dzīvo zem akmens?”
Šī grāmata tapusi kā atbalsts pieaugušajiem, kuri ikdienā palīdz bērniem atrast atbildes uz viņu bezgala daudzajiem jautājumiem. Tajā apkopotas 200 lieliskas idejas aizraujošām nodarbībām telpās un pagalmā, mežā, pļavā un pie ūdeņiem. Grāmatā ietverti arī Somijas zinātnes centra “Heureka” ieteikumi dažādiem eksperimentiem. Izzinošās rotaļas paredzētas 3–6 gadus veciem bērniem, tās ir pārbaudītas praksē un atbilst Latvijas valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām. Grāmata piemērota ne tikai bērnudārziem, bet arī ikvienai ģimenei, kurā aug kāds mazs pētnieks.
“Kad viesojāmies Taipalsāri, skolotāja Kirsi mūs pārliecināja, ka āra vide ar tās bagātīgajiem resursiem ir labākā mācību grāmata pirmsskolas vecuma bērniem. Pētīt lietas un parādības dziļi, nesteidzīgi un pamatīgi – tā ir veiksmes atslēga, lai mazie audzēkņi darbotos ar interesi, būtu motivēti arvien jauniem izaicinājumiem, atklājumiem, attīstītu kritisko domāšanu, spētu sadarboties, risināt problēmas un mācīties no tām.”
Ilze Freimane
Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa”
vadītājas vietniece izglītības jomā
No somu valodas tulkojusi Ingrīda Peldekse.

Saistītās preces