Svešam kļūt jeb Stāsts par Gunāru A.

Iegadāties internetā

11,15

Svešam kļūt jeb Stāsts par Gunāru A.
Par preci
Plaukta cena 12,39 €
Kategorija: Autobiogrāfijas. Memuāri
Autors Gundars L.
Izdevējs Dienas Grāmata
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789934595318

“Grāmata ir uzrakstīta kā aizraujoša multimediāla izrāde, kurā satiekas dokumentāls pētījums un autobiogrāfiski motīvi, kinoscenāriji un tiesas drāma, Laura Gundara asās pārdomas par mūsdienām un laiku, kurā dzīvoja gan viņš pats, gan disidents Gunārs A. Ik lapaspuse pārsteidz ar izmantoto paņēmienu un literāro formu bagātību, bet sirdī trāpa godīgums, ar kādu darbs ir uzrakstīts. Aizraujoša, asprātīga, asa un ļoti personīga grāmata.”
Valters Sīlis, režisors

“Ļoti simpātiska šķiet Laura Gundara autobiogrāfiskā skatījuma prizma, viņa godīgums pret sevi. Arī grāmatas otrs galvenais tēls Gunārs A. nav nekāds supervaronis, kuram veltīti saldi, lišķīgi slavinājuma vārdi, bet reāls, ievainojams cilvēks.”
Gustavs Strenga, vēsturnieks

Dramaturgs, režisors un rakstnieks LAURIS GUNDARS ir vairāk nekā četrdesmit lugu un scenāriju autors, iestudējis izrādes Latvijas un Igaunijas teātros. Lauris Gundars ir arī dramaturģijas pasniedzējs, sarakstījis grāmatu Dramatika jeb Racionālā poētika un vairākas bērnu grāmatas par vecotēvu Vali un mazmeitu Spindzeli, kā arī kriminālromānu Apglabāt uz valsts rēķina (Dienas Grāmata, 2019).

Romāns tapis un grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu 2021. gada mērķprogrammā KultūrElpa

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā