Es esmu dzīve

Iegadāties internetā

8,99

Es esmu dzīve
Par preci
Plaukta cena 9,99 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors
Izdevējs Jāņa Rozes apgāds
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789984238807

Grāmata vizuāli izteiksmīgā, poētiskā veidā pieskaras tēmām, kuras ne tik bieži mēdzam pārrunāt. Tā iepazīstina ar dzīvi – laipnu un jauku būtni, kura pasaulei un visām dzīvajām radībām liek kustēties un darboties, dāvā cilvēkiem cerību un spēku izturēt visas grūtības un nelaimes – galu galā bez tām dzīve nemaz nebūtu dzīve. Šī grāmata ir himna dzīvībai un mūsu apdzīvotajai zemei. Spilgtie vizuālie tēli un poētiskais teksts atklāj visas dzīves un nāves izpausmes, stāsta par esību šajā pasaulē, dzīvo radību un cilvēku kopību. Tā sabalsojas ar abu autoru otru grāmatu “Es esmu Nāve”.

Elīsabete Hellane Lāšena ir studējusi aktiermākslu Parīzē un bērnu literatūru Oslo, vairāk nekā 20 gadu strādājusi par klaunu cirkā, teātros, slimnīcās un bēgļu nometnēs. Savukārt jaunajai beļģu māksliniecei Marinei Šneideri abas šīs grāmatas ir debija grāmatu mākslā. Tās iekļautas 2016. gada White Raven goda sarakstā, saņēmušas zelta medaļu Norvēģijas dizaineru un ilustratoru konkursā VISUELT un izdotas jau 12 valodās. Tulkojusi Jolanta Pētersone.

Grāmatu izdošanu atbalstījusi Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma “Kultūrelpa” un norvēģu literatūras fonds NORLA.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā