Notinghilla sniegā

Iegadāties internetā

17,99

Notinghilla sniegā
Par preci
Plaukta cena 19,99 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Veika Dž.
Izdevējs Kontinents
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789934250354

Viola Smita, talantīga operas altiste, kura veselu mūžību nav bijusi ne uz vienu randiņu, saņem piedāvājumu iestudēt kādas skolas Ziemassvētku ludziņu. Kas gan varētu noiet greizi?

Neits Viljams, tikko šķīries vientuļais tēvs, nepavisam negaida Ziemassvētkus. Bet, tā kā viņa mazajai meitai lugā atvēlēta loma, viņš ir spiests pārvarēt savu īgnumu un palīdzēt Violai.

Kad starp Neitu un Violu sāk šķīst iemīlēšanās dzirksteles, abi pagalam apmulst. Vai Neits ir gatavs pielikt treknu punktu izjukušajai laulībai un savā dzīvē ielaist citu sievieti? Un vai Viola ir gatava jaunām attiecībām?

Džūlsa Veika ir uzrakstījusi 18 bestselleru, kurus apbrīno visi autores daiļrades cienītāji. To, ka vēlas kļūt par rakstnieci, viņa saprata jau desmit gadu vecumā. Pēc spožās debijas ar latviešu lasītājiem jau pazīstamo romānu Sestdienas rīta skrējiens parkā Veika kļuva par zvaigzni romantiskās literatūras žanrā. Notinghilla sniegā ir burvīgs, humorpilns stāsts par mīlestības nezūdošo spēku – ikviena salauzta sirds reiz tiek dziedēta, un katram šajā pasaulē ir otra pusīte.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā