Nākotnes pilsētas stāsts

Iegadāties internetā

15,65

Nākotnes pilsētas stāsts
Par preci
Plaukta cena 17,39 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Hotakainens K.
Izdevējs Pētergailis
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789984335407

Kari Hotakainena romāns vēsta par to, kas pasaulē notiek pašlaik –un par to, kādas perspektīvas sagaidāmas. “Nākotnespilsētas stāsts”ir galvu reibinošs, nepiedienīgi jautrs un blēdīgi aizkustinošsromāns. Kari Hotakainens līdz šim nekad iepriekš nav uzrakstījisneko tik bezkaunīgu. Ko uzskatām par vērtīgu dzīvi? Kāds ir labs dzīvesstāsts?

Laukiir pārvērsti par Rekreācijas reģionu, visi dzīvo Pilsētā.Profesijas un priekšstati par amatu ir mainījušies vai tie ir izzuduši pavisam,neviens nespēj atrast savu vietu dzīvē,situācija kļūst nekontrolējama.

Kad dzīvokļu piedāvājums izsīkst, sākas nežēlīga cīņa partiem,kandidātiem atkrītot citam pēc cita. Dzīvoklis tiks labākā dzīvesstāsta autoram, pārējiem nomērīts ceļš uz Baraku vaitukšos Tirdzniecības centros izbūvētajām pagaidu mītnēm. Kurš spēs visaizraujošāk izstāstīt savu dzīvesstāstu, kurš pagurs neiespējamā uzdevuma priekšā?

Vaivalsts Prezidentei uzdos nervi, vai trollītim Muminam izdosies veiksmīgi zīmolot jenotsuni? Kāpēc Rahikainens pārveidojis savu uzvārdu, lai dēvētos par Rahiku, kādu galu ņems vecišķa pāra mīlestība, kuram allaž patīk skūpstīties?

Somu rakstnieks Kari Hotakainens (1957) ir vairāku desmitu romānu,luguun dzejas krājumu autors, saņēmis Somijas literatūras balvu Finlandia(2002)un ZiemeļuPadomes Literatūras balvu (2004).

Tulkojumstapis ar FILI – Finish Literature Excange –atbalstu.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā