48 stundas līdz slepkavībai

Iegadāties internetā

17,00

48 stundas līdz slepkavībai
Par preci
Plaukta cena 18,89 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Burels E.
Izdevējs Kontinents
Izdošanas gads 2022
ISBN 9789934250439

Par bruņotu laupīšanu notiesāts uz divdesmit gadiem cietumā, Ītans Lokhārts cer, ka reiz kļūs par kārtīgu, likumpaklausīgu sabiedrības locekli. Bet sabiedrībai saistībā ar Ītanu ir citi plāni.

Kad Ītanam tiek piešķirtas četrdesmit astoņas stundas, lai viņš varētu piedalīties māsas Ebijas bērēs, Ītans uzzina, ka viņa pasludināta par mirušu tikai tāpēc, ka atrasts vien pietiekami daudz asiņu, nevis līķis. Ītans secina, ka visi māsas nāves apstākļi nav izmeklēti, un nolemj izmantot divas brīvībā pavadāmās dienas, lai noskaidrotu, kas īsti ir noticis.

Turklāt – lai četrdesmit astoņās stundās atklātu patiesību par māsas bojāeju, Ītanam atkal būs jākļūst par noziedznieku, bet viņš bija zvērējis, ka tas nekad vairs nenotiks...

Endrū Burels ir asociētais angļu valodas profesors Ņūmeksikas Universitātē, kur viņš pasniedz radošās rakstniecības, retorikas un tehniskās komunikācijas kursus. Viņa stāsti, komiksi un dzejoļi plašā klāstā ir lasāmi literāros žurnālos un kļuvuši populāri visā pasaulē. 48 stundas līdz slepkavībai ir stāsts par cilvēku, kuram nākas upurēt visu, lai atgrieztos nepatīkamajā pagātnē un noslēgtu ar to rēķinus.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā