Sniegotie dimanti

Iegadāties internetā

17,36

Sniegotie dimanti
Par preci
Plaukta cena 19,29 €
Kategorija: Dokumentālā literatūra
Autors Krutins V.
Izdevējs Jumava
Izdošanas gads 2021
ISBN 9789934205415

“Nav svarīgi, kādā ceļā tu nokļūsti kalnos. Cits to paveic ar alpīnistu nometnēm, cits — apmeklējot kalnu skolas nodarbības, vēl cits — pamazām un nesteidzoties apgūst un mācās kalnu pieredzi no saviem kolēģiem. Galvenais, ka tu iemīli kalnus, priecājies par to skaistumu, centies nodot kalnu zināšanas un pieredzi citiem tādiem pašiem kalniešiem. Tas viss var būt par pamatu veiksmīgiem kalnu pasākumiem un sasniegumiem.”
Imants Zauls,
augstākā alpīnisma titula “Sniega leopards” ieguvējs,
uzkāpis septiņu kontinentu augstākajās virsotnēs
“V. Krutina grāmata ir stāsts par kāpšanu kalnos, kas pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados tika organizēta arī Latvijas interesentiem. Pateicoties Latvijas tūrisma ekskursijas padomes aktīvistiem R. Slaviņam un M. Laiviņam, tika izveidota apmācības sistēma “Kalnu skola”, rīkotas turiādes kalnu rajonos, nodrošināta piedalīšanās PSRS kalnu tūristu sacensībās. Viss piedāvātais pasākumu kopums palīdzēja samazināt nelaimes gadījumu skaitu kalnos līdz minimumam.
Grāmata dod iespēju lasītājam iepazīties ar viena cilvēka personīgo pieredzi un piedzīvoto emociju gammu tik skarbos dabas apstākļos, kādus var piedāvāt tikai kalnu vide.”
Edgars Šāblis,
bijušais “Kalnu skola” vadītājs
“Katram vēstures posmam ir raksturīga sava garša, smarža, savas krāsas. Tās uzvirmo gaisā ik reizi, kad atceramies pagājušos laikus. Šis darbs ir par 20. gadsimta 80. gadu posmu. Tas ir laiks, kad Latvijā vēl pastāvēja cita valsts iekārta, taču cilvēkos pamazām sāka mosties apziņa par neatkarības atjaunošanas nepieciešamību.”
Baiba Pazāne,

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā