Pēdējā dzīvība

Iegadāties internetā

18,89

Pēdējā dzīvība
Par preci
Plaukta cena 20,99 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors
Izdevējs Jumava
Izdošanas gads 2022
ISBN 4718308518566

Autoru duo Pētera Mulina un Pētera Nīstrema aizraujošais debijas darbs ir pirmā grāmata jaunā skandināvu detektīvromānu sērijā, kuras galvenais varonis ir zviedru izcelsmes FIB aģents Džons Aderlijs.
Džons Aderlijs ir aģents, kurš iefiltrējies nigēriešu narkotiku kartelī, taču pēc negaidītiem un spraigiem pavērsieniem sašauts pamostas Baltimoras slimnīcas palātā, kur blakus gultā guļ viņa šāvējs…
Pēc pāris mēnešiem viņš uzsāk jaunu dzīvi liecinieku aizsardzības programmā Zviedrijā, kur sāk strādāt policijas nodaļā, kas pārskata tā saucamās “aukstās lietas”. Pirmā ir pirms desmit gadiem nozudušās zviedru apģērbu impērijas AckWe mantinieces Emelijas lieta, kas par spīti nozieguma upures vecāku ietekmei, tā arī netika atrisināta.
Džons atjaunotajā izmeklēšanā iesaistās ar pilnu jaudu, visu laiku sev atgādinādams, ka nigēriešu karteļa rokaspuiši aizvien min uz papēžiem. Taču, palēnām risinot pazudušās Emelijas dzīves sarežģījumus, viņš ir spiests pievērsties arī savas personīgās dzīves pagātnes notikumiem. Visam pa vidu vēl jāaprod ar zviedru dzīvesveidu, atšķirīgajām policistu darba metodēm un miniatūrajām automašīnām.
Romāna darbība ne mirkli neapstājas, tā traucas pilnā ātrumā līdz pat pēdējai lapai.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā