Gandrīz ģeniāls

Iegadāties internetā

14,39

Gandrīz ģeniāls
Par preci
Plaukta cena 15,99 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Velss B.
Izdevējs Jāņa Rozes apgāds
Izdošanas gads 2022
ISBN 9789984239071

Vācu rakstnieks Benedikts Velss dzimis 1984. gadā Minhenē, literatūrā debitējis 2008. gadā un kopumā sarakstījis sešas grāmatas, kas izpelnījušās lielu lasītāju atsaucību. 2018. gadā latviski iznāca viņa romāns Vientulības gals (2016), kas saņēmis Eiropas literatūras balvu un tulkots vismaz 26 valodās. Gandrīz ģeniāls (2011) ir sarakstīts dažus gadus agrāk, un tieši ar šo darbu autoram izdevās iekarot bargo literatūras kritiķu vēlību.
“Man ir sajūta, ka atliek tikai vienreiz ieraudzīt savu tēvu, tikai vienreiz ar viņu īsi parunāt, un visa mana dzīve mainīsies.” Neticams, bet patiess stāsts par nabadzīgu un ne sevišķi apdāvinātu jaunieti no treilerparka, kurš negaidot uzzina, ka pasaulē nācis mākslīgās apaugļošanas ceļā un viņa nekad neiepazītais tēvs ir ģēnijs. Kopā ar labāko draugu un meiteni, pret kuru lolo siltas jūtas, viņš vecā ševroletā dodas pāri visai Amerikai, lai meklētu savu tēvu un mainītu dzīvi uz labu.
“Aizraujošs kā detektīvs. Ar Gandrīz ģeniāls Benediktam Velsam izdevies visai ģeniāls romāns.” Klaudija Armbrustera, ZDF-Heute Journal.
No vācu valodas tulkojusi Inga Karlsberga.
M;akslinieks Tomass Folks.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā