Karš, kurš pārvērta Rondo

Iegadāties internetā

15,75

Karš, kurš pārvērta Rondo
Par preci
Plaukta cena 15,75 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors Romanišina R., Lesivs A.
Izdevējs Liels un mazs
Izdošanas gads 2022
ISBN 9789934574825

GRĀMATA "KARŠ, KURŠ PĀRVĒRTA RONDO" IR ZIEDOJUMA PROJEKTS. VISU SAŅEMTO SUMMU IZDEVĒJS ZIEDO UKRAINAS ATBALSTAM!
Ukraiņu autoru Romanas Romanišinas un Andrija Lesiva bilžu grāmata bērniem “Karš, kurš pārvērta Rondo”, kuru no ukraiņu valodas tulkojis Māris Salējs.
Ukraiņu mākslinieki šo bilžu grāmatu radīja neilgi pēc tam, kad 2014. gadā Krievija okupēja Krimas pussalu un sākās karš Austrumukrainā. 2015. gadā tā saņēma Starptautiskā Boloņas bērnu grāmatu tirgus balvu (Bologna Ragazzi Award) kategorijā “Jaunie apvāršņi” (New Horizons), ko žūrija piešķir īpaši novatoriskai bērnu grāmatai.
Skaistajā dziedošo puķu pilsētā Rondo valda gaisma un krāsas. Karš atnes iznīcību un tumsu. Trīs draugi – mazais spīdeklītis Danko, balonu sunītis Fabians un papīra putns Zvaigzne šajās briesmās šķiet trausli un bezspēcīgi, tomēr nepadodas. Viņi atklāj efektīvu aizsardzību pret kara tumsu - gaismas spēku. Ar visu Rondo iedzīvotāju palīdzību Danko, Zvaigzne un Fabians uzbūvē milzīgu gaismas mašīnu, kas izkliedē tumsu un aptur karu. Grāmata “Karš, kurš pārvērta Rondo” mākslas tēlos atspoguļo gan kara absolūto ļaunumu, gan humānas vērtības un ir veltījums mieram.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā