Viduslatvija. Tūrisma karte 1:200 000

Iegadāties internetā

4,04

 Viduslatvija. Tūrisma karte 1:200 000
Par preci
Plaukta cena 4,49 €
Kategorija: Bez kategorijas
Tips Ceļu karte
Ražotājs Jāņa Sēta Karšu izdevniecība
Svītrkods 9789984074658

Aizkraukle, Bauska, Dobele, Jelgava, Lielvārde, Ogre, Sigulda, Tukums, Viesīte 1:20 000.

Viduslatvijas tūrisma kartē atspoguļota ikvienam ceļotājam nepieciešamā informācija – detāls autoceļu tīkls, apdzīvotās vietas un viensētas, meži, purvi un, protams, visdažādākie tūrisma apskates un servisa objekti: pilis, muižas, muzeji, dabas objekti, kalni un pilskalni, aizsargājamās dabas teritorijas, savvaļas zirgu ganības, sporta kompleksi, tūrisma informācijas centri, degvielas un gāzes uzpildes stacijas, ēdināšanas iestādes, viesnīcas, kempingi un citas naktsmītnes. Atsevišķs apzīmējums – sarkana zvaigznīte – dots bijušajām PSRS armijas bāzēm.

Viduslatvijas kartes īpašā iezīme ir 66 nozīmīgāko un interesantāko tūrisma objektu apraksti un fotogrāfijas. Šie objekti īpaši izcelti arī kartē, tā ļaujot ceļotājam jau pirms došanās ceļā iegūt izsmeļošu informāciju par reģiona apskates objektiem reģionā un veikt paredzamā maršruta plānošanu.

Viduslatvijas tūrisma karte ir produkts, kas palīdzēs atrast un iepazīt šī reģiona ievērojamos dabas un kultūrvēsturiskos objektus, neapmaldoties ceļu līkločos. Oriģinālais, izsmeļošais un precīzais saturs, lielais kartogrāfiskās informācijas apjoms un tīkamais dizains ir iezīmes, kas karti padara par ikviena Latvijas apceļotāja uzticamu pavadoni.


Veikali, kuros šī prece ir plauktā