Hoco M40 AUSTIŅAS AR SMARTPHONE CONTROL UN MIKROFONU

Iegadāties internetā

5,39

Hoco M40 AUSTIŅAS AR SMARTPHONE CONTROL UN MIKROFONU
Hoco M40 AUSTIŅAS AR SMARTPHONE CONTROL UN MIKROFONU
Hoco M40 AUSTIŅAS AR SMARTPHONE CONTROL UN MIKROFONU
Hoco M40 AUSTIŅAS AR SMARTPHONE CONTROL UN MIKROFONU
Par preci
Plaukta cena 5,99 €
Kategorija: Kalkulātori un datorpiederumi
Tips Austiņas
Ražotājs Hoco
Svītrkods 6957531084563

Hoco M40 Prosody - Īpaši ērtas IN-Ear cieši ieguļoša diziana universālas 3.5mm pieslēguma vada austiņas jebkurai audio iekārtai kas atbalsta attiecīgo pieslēgumu Dzirda un ar basu toņiem bagāta skaņa un HD mikrofons kas nodrošina iespēju veikt telefona zvanus ar mobīlo iekārtu! Komplektā papildus divi izmēru silikona ausu spilnevtiņi.

HOCO ir moderns un īpaši košs premium klases zīmols Āzijas tirgū, kurš piedāvā plašu klāstu ar mobilo tālruņu un mobilo ierīču dažādākajiem aksesuāriem. HOCO ražotājs atbilst augstākās kvalitātes standartiem un visiem produktiem nodrošina Eiropas CE sertifikāciju. HOCO produktiem ir oriģināli izstrādāts dizains un tehniskie risinajumi, kuri būs noderīgi un pārsteidzoši pielietošanā!

Tips: Ar Mikrofonu un pulti kas atbalsta ienākošā zvana pacelšanas funkciju un Aplikāciju "Smart Key" taustiņa funkciju - Universālas ar 3,5mm Audio Ligzdas pieslēgumu

Austiņu dizais pateicoties īpašai formai austiņas cieši pieguļ auss formai un nekrītot ārā pat pie aktīvas kustības nodrošina augstu skaņas kvalitāti! Augstas kvalitātes universālas 3,5mm ligzdas austinas kuras nodrošina kvalitatīvu skaņu, nodrošinot ērtu lietošanu ar poratīvajiem datoriem un mobīlajiem telefoniem, kā arī iekārtām kuras atbalsta skaņas un mikrofona pieslēgumu vienā 3,5mm Audo ligzdas savienojumā!

Specifikācijas:

M40 Prosody universal earphones with microphone 3.5mm jack with 1.2m high elastic TPE cable one button operation control

1. Speaker: 10mm.
2. Impedance: 16Ω±15%.
3. Frequency response: 20~20000Hz.
4. Sensitivity: 92dB±3dB.
5. Audio plug: Ø3.5mm. Weight: 13g.
6. Earphones cable: TPE high elastic wire with enameled wire, wire length: 1.2m.
7. Microphone: controller with microphone.
8. Wire control: functional one-button operation controls music playback + answering calls, up and down songs, adapting to control Apple and Android.

Mikrofons ar ienākošā zvana pacelšanas un Smart Key App taustiņu

Iepakots: Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā

Saistītās preces