RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKARŠI Rokrakstā trenažieris ENG

Iegadāties internetā

7,19

RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKARŠI Rokrakstā trenažieris ENG
Par preci
Plaukta cena 7,99 €
Kategorija: Attīstošās rotaļlietas
Tips Motorikas attīstībai
Ražotājs Unik-Um
Svītrkods 4820092270732

RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI – Rokraksta trenažieris ENG
Trenažieris ar reljefa celiņiem, lai mācītos rakstīt angļu valodā

Mācību līdzeklis "rokraksta trenažieris", ko izveidojuši labi pazīstami speciālisti Gladushinimi, ir pieejams 12 valodās, ar kopējo apgrozību vairāk nekā 4 miljonu eksemplāru apjomā. Rokraksta trenažieris ir veidots lineāla veidā, uz kura abām pusēm ir iezīmēti burti un burtu elementi, skaitļi sensoro celiņu veidā ar reljefa apakšu. Trenažieru izmantošana mācību laikā paātrina rakstīšanas prasmes 2,5 - 3 reizes un samazina laika patēriņu un izmaksas, salīdzinājumā ar daudzkārtējas nogurdinošas mehāniskas pārrakstīšanas tehnoloģiju no tradicionālajām glītrakstīšanas burtnīcām. Redzes slodze rakstot un vispārējais nogurums tiek samazināts. Dažās valstīs, tas ir iekļauts pirmklasniekā komplektā. Rokraksta trenažieris ir kompakts, viegli lietojams, efektīvs.

Rakstīšanas tehnikas apguve

Burtus apvelk ar pildspalvu vai zīmuli pa lineāla celiņiem 3-4 reizes. Pēc burtu apvilkšanas bērns atkārto tos burtnīcā 4-5 reizes

Trenažiera darbības princips

Trenažiera iedarbība rakstīšanas procesā balstās uz papildus sensorās redzes un dzirdes (skaņas) analizatora iekļaušanu. Burti tiek uztverti (nolasīti) kā reljefa sensori un skaņas signāli. Bērns var ne tikai vienkārši mehāniski apvilkt burtus, bet arī meklēt tos uz planšetes, salīdzināt vienu ar otru rakstot, spēlējoties uz papīra rakstīt skaistus burtus uz ātrumu, citiem vārdiem sakot, šis trenažieris var būt arī attīstoša spēle.

Rokraksta trenažieri lieliski papildina RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKARŠI - Rokraksta uzlabotājs labročiem

ES Sertifikācija un ES Patenti