e-Veikals

Noteikumi

«Valters un Rapa» interneta veikals vai turpmāk tekstā arī e-Veikals.


Izmantojot katalogu un/vai meklētāju, iepazīstieties ar pieejamo preču klāstu un iegūstiet informāciju par grāmatām, CD un DVD vai citām precēm, un to cenām.

Sarkanā cena – ir zemākā cena, par kādu prece nopērkama tikai mūsu interneta veikalā.

Zaļā cena – ir zemākā cena, par kādu akcijas prece nopērkama visos «Valters un Rapa» veikalos.

Izvēlieties preci un, izmantojot izvēlni "Pievienot grozam", ievietojiet to "Jūsu iepirkumu grozā"- skatīt lapas labajā augšējā stūrī!

Ja vēlaties pirkumu papildināt, izmantojiet izvēlni "Atpakaļ"  un pievienojiet nākamo preci.

Kad iepirkšanās ir pabeigta, pārskatiet, kas ir nonācis "Jūsu iepirkumu grozā", pārbaudiet preču eksemplāru skaitu, un, ja nepieciešams, veiciet labojumus.

Turpiniet pirkuma formēšanu ar izvēlni "Veikt pasūtījumu" un reģistrējieties kā jauns pircējs pasūtījuma formā vai arī pievienojieties ar Jūsu sociālā tīkla kontu.

Aizpildot pasūtījuma formu, norādiet, vai vēlaties saņemt preci ar kurjeru mājās vai kādā citā Jūsu izvēlētā vietā, vai patstāvīgi Jūsu izvēlētajā pakomātā, vai kādā no mūsu grāmatu veikaliem.

Pakomāts - ir mūsu sadarbības partneru Omniva un Pasta Stacija pašapkalpošanas sūtījumu un preču saņemšanas termināls.

Sūtīšanas izmaksas un termiņi ir apskatāmi sadaļā Preču piegāde.

Formējot pasūtījuma piegādi ar kurjeru, norādiet piegādes adresi, pilsētu, pasta indeksu, savu telefona numuru, kā arī ierakstiet vēlamo preču saņemšanas laiku un saņēmēja, ja tas atšķiras no pircēja, vārdu un uzvārdu un arī viņa kontakttālruni.

Formējot pasūtījuma piegādi uz pakomātu izvēlāties pakomātu no saraksta un norādiet savu mobilā telefona numuru.

Ja izvēlēsieties saņemt preci patstāvīgi mūsu grāmatu veikalā, norādiet, kurā, un tad prece Jūs tur gaidīs 14 kalendāras dienas, bet pēc tam tiks piemēroti noteikumi par glabāšanu.

Vēlreiz pārbaudiet eksemplāru skaitu un, ja nepieciešams, veiciet labojumus, bet ja tas Jūs apmierina, nospiediet izvēlni "Veikt pasūtījumu" un veiciet maksājumu ar norēķinu karti vai izvēlāties maksājumu ar pārskaitījumu un mēs nosūtīsim rēķinu uz Jūsu e-pastu.

Apmaksai tiek pieņemtas jebkurā pasaules bankā izsniegtas VISA vai MASTERCARD kredītkartes, Latvijas komercbankās izsniegtas VISA ELECTRON vai MAESTRO debetkartes.

Pasūtījuma piegādi veiksim pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā.

Apmaksājot rēķinu ar bankas pārskatījumu, obligāti jānorāda pasūtījuma numurs.

Lai saņemtu pirkumu ātrāk, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevumu uz e-pastu info@valtersunrapa.lv.

Rezervēšanas termiņš ir 7 kalendāras dienas no rēķina izrakstīšanas datuma, bet pēc termiņa beigām neapmaksātie rēķini tiek anulēti.

Pēc pirkuma apmaksas Jūsu norādītajā e-pastā tiks atsūtīts darījuma apstiprinājums un informācija par preču piegādes laiku.

Uzmanību! e-Veikala pirkumus var apmaksāt tikai bezskaidras naudas norēķinu veidā ar norēķinu karti internetā vai ar maksājuma pārskatījumu.


Preču piegāde.


*Bezmaksas piegāde - saņemot preci kādā no «Valters un Rapa» veikaliem, kā arī Rīgas teritorijā , ja pirkuma summa pārsniedz 25.00 EUR..

*Piegāde uz pakomātu – izvēlieties pakomātu no saraksta vai kartes un, kad sūtījums tiks piegādāts, Jūs saņemsiet informatīvo īsziņu uz Jūsu mobilo telefonu ar pakomāta atvēršanas kodu. Dodaties uz pakomātu, ievadiet kodu un saņemiet sūtījumu.

Sīkāk par mūsu sadarbības partneru sūtījumu saņemšanas un piegādes noteikumiem skatīt Omniva un Pasta Stacija

NB! Pasta stacija nav Latvijas Pasta nodaļa!

Piegādes maksa un pasūtījuma summa tiek uzrādīta pasūtījuma formēšanas brīdī!

*Tiešā piegāde Latvijas teritorijā - ar kurjerpasta starpniecību uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes maksa ir atkarīga no pasūtījuma summas un piegādes vietas - Rīgā piegāde 3.00 EUR, uz pārējām Latvijas apdzīvotām vietām piegādes maksa sākot no 4,98 EUR.

Piegādes maksa un pasūtījuma summa tiek uzrādīta pasūtījuma formēšanas brīdī!

*Piegāde uz ārzemēm notiek tikai pēc pasūtījuma iepriekšējas rezervēšanas, svara aprēķināšanas un vienošanās par piegādes izmaksu apstiprināšanas. Izvēlāties vajadzīgās preces, aizpildiet piegādes adresi un pabeidziet pasūtījumu. Mēs aprēķināsim piegādes izmaksas uz Jūsu pasta nodaļu un informēsim Jūs.

Svarīgi zināt.


Pasūtījumu apstrāde notiek tikai bankas darba dienās no 9.00 līdz 17.30. 

Apmaksāto preci Rīgas teritorijā saņemsiet jau nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma apstrādes, ja prece ir mūsu noliktavā, 3-5 bankas darba dienu laikā sūtījumiem pa Latviju.

Lai saņemtu apmaksātu pasūtījumu «Valters un Rapa» veikalā, jums jādodas uz izvēlēto veikalu un kasierim jāpasaka pircēja vārds, uzvārds un pasūtījuma numurs, kuru var atrast Jūsu "Pasūtījumu vēsturē".

Lai uzzinātu cenas Eiro, nospiediet izvēlni "Lats" vai "Eiro" augšējā joslā labajā pusē.

Ja ar kurjeru piegādāta pirkuma saņemšanas laikā un vietā nebūs pasūtījumā norādītā persona, preces tiks atgrieztas uz mūsu noliktavu un pircējam būs jāapmaksā pasūtījuma atgriešanas izdevumi dubultā apmērā. Atkārtoti Jūs varēsiet saņemt savu iegādāto preci, nomaksājot administrēšanas izdevumus un saskaņojot jauno piegādi pa e-pastu info@valtersunrapa.lv.

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu info@valtersunrapa.lv