Aktualitātes

1 2 ... 9

IZAICINI SAVU VEIKSMI!

IZAICINI SAVU VEIKSMI!

Vai tu bieži laimē izlozēs?

Vai tev ir laimīga roka?

To vari pārbaudīt mūsu akcijā „IZAICINI SAVU VEIKSMI!”, ko organizējam Bērnu literatūras mēneša ietvaros.

Lūkojies veikalā, Aspazijas bulvārī 24, pēc pužļu/ spēļu galda pretim liftam, izvēlies savam bērnam spēli vai puzli no izliktā piedāvājuma, dodies uz kasi, maksā un uzzini, vai esi izvēlējies vienu no 18 spēlēm/puzlēm, kura maksā vien 0.01 EUR!

MAZIE DRAUGI, LASĪT IR STILĪGI!

MAZIE DRAUGI, LASĪT IR STILĪGI!

Jau vairākus gadus aprīlis Grāmatu namā „Valters un Rapa” tiek veltīts bērnu literatūrai, piedāvājot plašā klāstā bērnu un pusaudžu grāmatas par zemākām cenām, lai veicinātu jaunās paaudzes vēlmi un prasmi lasīt. Priecājamies, ka šogad piemēru no mums ņēmušas arī citi grāmatu tirdzniecības tīkli!

Šogad jūs sagaida nelielas dāvaniņas par bērnu grāmatu pirkumiem, iespējas laimēt bērnu grāmatas mūsu sociālo tīklu profilos, bērniem būs pieejams savs stūrītis Aspazijas bulvārī 24, kur zīmēt, krāsot un lasīt, kamēr vecāki iepazīstas ar plašo grāmatu piedāvājumu. Īpašs pārsteigums mazos sagaida sestdienās, no plkst. 12.00, kad Aspazijas bulvārī 24 viesosies pasaku zemes Karaliene.

LATVIJAS LABĀKAIS TIRGOTĀJS 2013!

LATVIJAS LABĀKAIS TIRGOTĀJS 2013!

Rīgas domē 14. martā tika paziņoti konkursa "Latvijas labākais tirgotājs 2013" uzvarētāji. Kopumā konkursā tika vērtēti 167 uzņēmumi no dažādām Latvijas vietām, no tiem otrajā konkursa kārtā iekļuva 49. Astoņi no visiem finālistiem ieguva žūrijas augstāko novērtējumu. Starp šiem astoņiem finālistiem iekļuva arī Grāmatu nama "Valters un Rapa" veikals t/c "Sky & More", iegūstot ne vien Latvijas Labākā tirgotāja 2013 titulu, bet arī čeku 1000 EUR vērtībā no Rīgas Domes un konkursa galveno balvu, ko 1995. gadā radījis metālmākslinieks Ainārs Sils.

Balvas formā ietvertais zirga Pegaza spārns simboliski atveido veiklību, gudrību un panākumus! Esam lepni par saviem kolēģiem, vienlaicīgi apzinoties, ka panākumus gūt iespējams vien visiem kopā strādājot komandā.

ĻAUJIES PAVASARIM!

ĻAUJIES PAVASARIM!

Pavasarī, kad mostas daba, mostas arī cilvēki. Pieaug vēlme kļūt skaistākiem, dzīvot veselīgāk, vairāk doties ārā, svaigā gaisā. Plaukst ne tikai pumpuri un pirmie ziedi, bet arī sievietes un mīlestība!

Esam sarūpējuši Jums, dāmas, grāmatu piedāvājumu, kas būs lielisks palīgs ceļā uz skaistāku rītdienu un augstāku pašvērtējumu. Savukārt Jūs, kungi, aicinam novērtēt un lutināt savas sievietes, iepriecinot ar skaistu mūziku, dzeju un nelielām dāvanām no mūsu dāvanu izlases.

Ikvienam mūsu apmeklētājam jebkurā no akcijā iesaistītajiem sešiem Grāmatu nama „Valters un Rapa” veikaliem ir iespēja pieteikt savu kandidatūru uz AVON pavasarīgo balvu – Avon Femme komplektu.

Ļaujies pavasarim!

DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!

DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!

Māra Putniņa vārds daudziem jau ir pazīstams. Mākslinieks, scenārists, producents un rakstnieks Māris Putniņš ir sarakstījis scenārijus spēlfilmām („Mazie laupītāji”, 2009) un animācijas filmām (seriāls „Avārijas Brigāde”, seriāls “Munks un Lemijs”, pilnmetrāžas leļļu filma „Trīs musketieri” u.c.). Vairāku lugu autors. Apgādā „ Valters un Rapa” izdevis četrus piedzīvojumu romānus bērniem un pieaugušajiem: „Mežonīgie pīrāgi. Dienvidjūras pasaka”, „Mežonīgie pīrāgi un Pelmeņkatepetls”, „Mežonīgie pīrāgi un Lielais Indriķis” un „Mežonīgie pīrāgi un pildītie pipari”.

Putniņa piedzīvojumu romāna bērniem "Mežonīgie pīrāgi. Dienvidjūras pasaka" tulkojumu vācu valodā laidusi klajā viena no lielākajām un ievērojamākajām Vācijas izdevniecībām S. Fischer Verlage. Tas tika nominēts arī prestižajai Vācijas Jaunatnes literatūras balvai kategorijā "Labākais bērnu literatūras izdevums", nu pat izdots arī trešais metiens, nu jau mīkstajos vākos!

Esam priecīgi un lepni par Māra Putniņa jaunāko veikumu – traģikomēdiju " DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!"