Saules gads. Ziemassvētki

Купить онлайн

11,89

Saules gads. Ziemassvētki
О товаре
Цена в магазине 13,99 €
Категория: Фольклор. Мифология. Традиции
Автор Rancāne A., Briška I.
Издатель Madris
Год 2013
ISBN 9789984310510

Šī latviešu dzīvesdziņas grāmata veltīta Ziemassvētkiem un sastāv no divām daļām un metodiskā līdzekļa. Pirmā daļa paredzēta pieaugušajiem. Tā parāda Ziemsvētku tradīciju kalendārajā gadā, atklāj Saules ceļu dažādos gadalaikos, iepazīstina ar Saules un Mēness kalendāru, pastāsta par latvieša dzīvojamo telpu, par kaimiņu izpratni, par šosauli un viņsauli, par pasaules koku, par saimi, dzimtu, garu pasauli, par Ziemassvētku mītiskajiem tēliem, rituāliem, apģērbu, uguns nozīmi, rituālajiem ēdieniem, zīlēšanu, masku gājieniem u.c.
Otrā daļa domāta bērniem un skolotājiem, tā māca iepazīt Laiku, Telpu, Dalībniekus un Rituālus. Ar mīklām, rotaļām, ticējumiem, tautasdziesmām, receptēm, dažādiem uzdevumiem u.c. bērni tiek aicināti iepazīt pasauli.
Metodiskajā pielikumā ir konkrēts stundu plāns 1.- 4. klasei dabaszinībās, latviešu valodā, matemātikā, mājturībā, mūzikā, sociālajās zinātnēs, sportā un vizuālajā mākslā.
Ja vēlies izlasīt patiesi gudru, interesantu, rosinošu un darbīgu grāmatu, kas senatni īpaši radošā un saistošā veidā atklāj mūsdienās, šī būs īstā grāmata. Autores bilst, ka grāmata būs noderīgs izziņas materiāls un padomdevējs visiem, kurus interesē latviešu tradīcijas. Apgāds “Madris” pievienojas sacītajam.

Связанные товары