Mākslas pamati: galamērķa māksla

Купить онлайн

12,59

Mākslas pamati: galamērķa māksla
О товаре
Цена в магазине 13,99 €
Категория: История искусства и культуры
Автор
Издатель Jāņa Rozes apgāds
Год 2022
ISBN 9789984238296

Sērijā “Mākslas pamati” grāmata, kas rosina doties uz dažādiem brīvdabas objektiem. Iepazīstiet dažus no pasaules visiedvesmojošākajiem mākslas darbiem, kas piederīgi savai vietai un videi, kļuvuši par ceļojuma vērtu galamērķi. Nokļūšana pie šiem objektiem nereti ir daļa no aizraujošas dēkas – daudzi no tiem atrodas tuksnešos, mežos, upēs un jūrās, tīrumos un kalnos, spoku pilsētās, dabas rezervātos, pamestās rūpnieciskās teritorijās, akmeņlauztuvēs, klosteros. Citi dārgakmeņi apslēpti pilsētu nostūros vai mākslinieku pagalmos.
Eimija Dempsija mūs prasmīgi izvada caur brīnišķīgākajiem galamērķa mākslas darbiem visā pasaulē: gan Roberta Smitsona Spirāles molu Jūtā, ASV, Neka Čanda Klinšu dārzu Indijā un Entonija Gormlija veikumu Austrālijā, gan uz mākslas parkiem tepat Pedvālē un Viļņas pievārtē. Dzīvīgo tekstu papildina lieliskas fotogrāfijas, hronoloģija, karte un informācija par to, kur un kā šos mākslas darbus atrast.
Eimija Dempsija studējusi mākslas vēsturi Hantera koledžā Nujorkā, bet doktores disertāciju aizstāvējusi Kurtolda Mākslas institūtā Londonā. Viņa ir Karaliskās Mākslas biedrības locekle, raksta apceres un grāmatas, veic pētniecisko darbu dažādos Londonas muzejos, arī Teita galerijā. Sērijā “Mākslas pamati” jau iznākušas divas viņas grāmatas “Modernā māksla” (2018) un “Sirreālisms” (2019).

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу