Domā kā mūks

Купить онлайн

17,54

Domā kā mūks
О товаре
Цена в магазине 19,49 €
Категория: Эзотерика
Автор Šetijs Dž.
Издатель Helios
Год 2021
ISBN 9789916656112

Kad domājat kā mūks, saprotat:
kā pārvarēt negatīvismu;
kā nedomāt par daudz;
kāpēc salīdzināšana nogalina mīlestību;
kā izmantot savas bailes;
kāpēc nevarat atrast laimi, to meklējot;
kā mācīties no visiem, kurus satiekat;
kāpēc jūs neesat jūsu domas;
kā atrast mērķi;
kāpēc laipnībai ir izšķiroša nozīme panākumu gūšanā;
un daudz ko citu…

Džejs Šetijs ir stāstnieks, raidieraksta vadītājs un bijušais mūks. Autora misija ir dalīties ar mūžīgo gudrību, ko viņš apguva kā mūks. Tagad tā ir sakārtota praktiskos uzdevumos, ko ikviens var veikt katru dienu.

Dž. Šetija sociālo tīklu sekotāju skaits ir lielāks par 38 miljoniem, viņš ir izveidojis vairāk nekā 400 populāru videoklipu, kas skatīti vairāk nekā astoņus miljardus reižu, savukārt viņa raidieraksts “Par mērķi” (On Purpose) regulāri ierindojas pirmajā vietā pasaulē veselības un labsajūtas raiderakstu jomā.

Šajā iedvesmojošajā un spēcinošajā grāmatā autors parāda, kā varam novērst dažādus šķēršļus, izmantojot potenciālu un spēku. Apvienojot seno gudrību un Dž. Šetija bagāto pieredzi, “Domā kā mūks” atklāj, kā pārvarēt sliktās domas un ieradumus un rast mieru un mērķi, kas slēpjas visos. Viņš pārveido abstraktas nodarbības par padomiem un vingrinājumiem, kurus visi varam izmantot, lai mazinātu stresu un uzlabotu attiecības. Dž. Šetijs pierāda, ka ikviens var un ikvienam vajadzētu domāt kā mūkam.

No angļu valodas tulkojusi Aiga Veckalne

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу