Ceļvedis - Barselona un Katalonija

Купить онлайн

21,99

17,59

Ceļvedis - Barselona un Katalonija
О товаре
Категория: Туризм. Путеводители. Карты
Автор
Издатель Zvaigzne ABC
Год 2014
ISBN 9789934035074

Barselona ir viena no skaistākajām Vidusjūras pilsētām. Nav daudz tādu vietu, kuras vienlaikus būtu gan senatnes elpas apdvestas, gan tik drosmīgi modernas. Dzīvība šajā dinamiskajā un iespaidīgajā pilsētā neapsīkst ne dienā, ne naktī. Barselona ir slavena ar savu galveno avēniju La Rambla, daudzajiem krodziņiem, muzejiem un lielo dzīvesprieku.

Ceļvedī aplūkotie trīs ievērojamāko apskates vietu rajoni apliecina Barselonas pārsteidzošo daudzveidību. Montžuika kalns, kas atrodas līdzās jūrai, ir dienvidrietumu noslēdzošais posms stāvu kalnu arkai, kura gandrīz pilnībā ieskauj pilsētu. Šajā rajonā plešas monumentālas ēkas un lieli laukumi. Savukārt Vecpilsēta ir izcils gotiskās arhitektūras centrs ar neskaitāmām šaurām ieliņām, kuras līkumo starp senām ēkām. Turpretī blīvi apdzīvoto Ešamples (Eixample) rajonu raksturo ļoti garas, taisnas ielas un izcila modernisma stila arhitektūra.

Atšķirībā no Barselonas, kur valda pastāvīga kņada un steiga, Katalonija būtībā ir lauku reģions, un te nav īpaši lielu pilsētu vai plašu industriālu teritoriju. Katalonijas četras provinces un mazā pundurvalstiņa Andora, kuras iedzīvotāji runā kataloņu valodā, vilina ar daudziem brīnišķīgiem dabas skatiem. Te plešas gan klinšainas piekrastes un kalni, gan auglīgi līdzenumi un smilšainas pludmales. Daudzi šī reģiona viesi nedodas tālāk par piekrasti, bet Katalonijas patiesā daudzveidība atklājas, iepazīstot iekšzemi.

Šajā ceļvedī sniegti daudzi noderīgi padomi, tostarp informācija par viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām, sporta aktivitātēm un izklaides vietām, kā arī par sadzīviskām situācijām, un tas palīdzēs ikvienam pilnvērtīgi izmantot ceļojuma laiku Barselonā un Katalonijā.

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу