Tibetas medicīna

Купить онлайн

9,26

Tibetas medicīna
О товаре
Цена в магазине 10,29 €
Категория: Нетрадиционная медицина
Автор Čoižiņimajeva S.
Издатель Vieda
Год 2015
ISBN 9789984782898

Grāmatas autore Svetlana Galsanovna Čoižiņimajeva ir Krievijā pirmās un lielākās tibetiešu medicīnas klīnikas “Naran” galvenā ārste un dibinātāja, medicīnas zinātņu kandidāte un nopelniem bagāta Burjatijas Republikas ārste.

Jau vairāk nekā divdesmit piecus gadus Daktere Čoižiņimajeva senās dziedniecības zinātnes tradīcijas sekmīgi atjauno, ievieš un pielieto gan Krievijā, gan ārvalstīs. Praksē jau pierādījies, cik efektīva ir novatoriskā pieeja ārstniecībai, ko veido iekšķīgas un ārīgas metodikas kompleksa iedarbība uz organismu. Šajā laika posmā ar tibetiešu medicīnas palīdzību savu veselību uzlabojuši apmēram 300 000 Krievijas iedzīvotāju.

Tibetas medicīnas ārstes kārtējā grāmata populārā valodā stāsta par principiem, uz kādiem tiek balstīta Tibetas ārstniecības zinātne. Tās stūrakmens ir filozofiskā koncepcija par trim cilvēka ķermeņa uzbūves tipiem, kas tiek dēvēti par vēju, žulti un gļotām. Pēc šīs tipoloģijas veikta pareiza slimības diagnoze ļauj uzsākt efektīvu ārstēšanu, izvēlēties optimālu uztura plānu un koriģēt pacienta ikdienas paradumus. Protams, galu galā tā ļauj izārstēt slimību un uzlabot vispārējo cilvēka organisma harmoniju.

Svetlanas Čoižiņimanjevas grāmata mūsdienu lasītājam no­derēs, jo paplašina cilvēka redzesloku nerimstošajā sevis iepazīšanas procesā.


Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу