Dzīve un Nāve vienā elpas vilcienā

Купить онлайн

12,41

Dzīve un Nāve vienā elpas vilcienā
О товаре
Цена в магазине 13,79 €
Категория: Эзотерика
Автор Sadhguru
Издатель Lietusdārzs
Год 2017
ISBN 9789984869902

Sadhguru ir indiešu jogs, mistiķis un gaišreģis. Viņš ne vien sarakstījis vairākus desmitus grāmatu, kas tulkotas daudzās valodās un lasītāju novērtētas visā pasaulē, bet arī dibinājis Iša fondu, bezpeļņas organizāciju, kas vada jogas un garīguma programmas teju divdesmit valstīs. Sadhguru arī aktīvi iesaistījies dažādās sociālajās un kopienas attīstības kustībās, tādēļ viņš jau gadiem sniedz konsultācijas ANO Ekonomikas un sociālo lietu padomei par tādiem jautājumiem kā kopienas attīstība, garīgums, personīgā izaugsme, ekoloģija, veselība un dzīves kvalitāte.

 

Sadhguru rīkotajās jogas un garīguma programmās piedalījušies vairāki simti tūkstoši cilvēku. Viņš ne vien saņēmis vairākus nozīmīgus apbalvojumus par darbību garīguma nostiprināšanā, bet arī atzīts par vienu no pasaulē ietekmīgākajiem un tajā pašā laikā neparastākajiem mūsdienu mistiķiem.

 

“Jūsu dzīvību no nāves šķir viens vienīgs elpas vilciens, vai ne?”

Sadhguru

 

Jau senatnē cilvēki tiekušies “dzīves” un “nāves” vietu ierādīt eksistences pretējos polos, alkstot vienas un baidoties no otras, tomēr nemitīgi mīņājoties starp abām. Ar savām neparastajām atklāsmēm, kuras sakņojas dziļā iekšējā pieredzē, Sadhguru atklāj, ka dzīve un nāve patiesībā ir vienas monētas divas puses. Pieņemot abas, spējam nokratīt pašu radīto ciešanu važas un kļūt brīvi.

 

Grāmatā “Dzīve un nāve vienā elpas vilcienā” Sadhguru aicina uz patiesu nāves izprašanu un pieņemšanu. Šādi viņš palīdz arī pašā dzīves ceļā, jo, baidoties no galamērķa, miljoniem cilvēku visā pasaulē aizmirsuši vai pat nekad nav mācējuši vienkārši dzīvot.

 

Autors sniedz arī praktiskus un dziļi garīgus padomus par to, kā pārvarēt ķermeņa, prāta un emociju mestos izaicinājumus mierpilnas un jēgpilnas dzīves aizvadīšanai.

 

No angļu valodas tulojusi Velga Vīgante


Связанные товары