Latvijas leģendas VII

Купить онлайн

13,94

Latvijas leģendas VII
О товаре
Цена в магазине 15,49 €
Категория: Grāmatas "Latvija 100"
Автор Ēķis A.,Raudonis P.,Visockis J
Издатель Jumava
Год 2017
ISBN 9789934201554

Apgāds Jumava izdevis jau SEPTĪTO gadskārtējo grāmatu Latvijas leģendas. Šajā izdevumā lasiet par Mikrofona gada aptauju, par mūzikas grupu Elpa. Par Melāniju Vanagu, Likteņdārzu un arī par jaunāko Latvijas leģendu Mairi Briedi
“Un apraujas krauja kā elpa, un iedzeļ tas apvārsnis, no kura nedzīst, un tālums guldz tevī ar spēku, no kura brūk kalni un deniņos asinis dun.” (Ojārs Vācietis)

Leģenda ir stāsts par neparastu notikumu, vietu vai personību. Mūsu vēsture, mūsu zeme, mūsu cilvēki — tūkstošiem mazu ­leģendu vienā… Jebkuru no tām pavada skaņas, kas savijoties pārvēršas par ­mūziku…Mūzika apgaro visu pasauli, dod dvēselei spārnus, atdzīvina un ­iepriecina visu dzīvo… To var nosaukt par visa skaistā un cildenā ­iemiesojumu. Daugavpils ir neparasta. Daudz ūdeņu, daudz valodu, daudz kul­tūru, daudz ticību un daudz unikālu personību. Grupa “Elpa”, kuras šūpulis kārts 20. gadsimta 80. gados, uzdrīkstējās nenobīties, pierakstīt savas sirdsbalss teikto un kļūt par leģendu. Tagad grupa ir atguvusi otro elpu. Progresīva roka grupa ar savu mūzikas filo­zofiju, savu vietu. Ne tikai Latgales, bet visas Latvijas leģenda. (Daugavpils pilsētas dome)

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу