Leļļu darbnīca

Купить онлайн

15,29

Leļļu darbnīca
О товаре
Цена в магазине 16,99 €
Категория: Переводная литература
Автор Maknīla E.
Издатель Zvaigzne ABC
Год 2019
ISBN 9789934084942

Apsēstība arī ir māksla

Londona, 1850. gads. Haidparkā tiek sliets Lielais izstāžu nams, un skatītāju pūlī, kas vēro šo aizraujošo skatu, nejauši satiekas divi cilvēki. Airisai, valdzinošai meitenei, kas vēlas kļūt par mākslinieci, šī tikšanās ir tikai nenozīmīga epizode, bet Sailasam, aizrautīgam dīvainu lietu krājējam, tā ir kā jauns sākums.

Prerafaelītu brālības mākslinieks Luiss Frosts uzaicina Airisu pozēt, un meitene piekrīt ar noteikumu, ka viņš savukārt mācīs tai gleznot. No šī brīža Airisas dzīve pilnībā mainās, pārspējot viņas pārdrošākos sapņus, tomēr meitene neapjauš, kāds ļaunums slēpjas turpat netālu. Bet Sailasa prātā pēc abu tikšanās ir tikai viena doma, un šī apsēstība kļūst ar katru dienu bīstamāka...

Elizabete Maknīla (Elizabeth Macneal), skotu rakstniece un keramiķe, ir studējusi angļu literatūru Oksfordā un ieguvusi maģistra grādu radošajā rakstniecībā Austrumanglijas Universitātē. Autores debijas romāna “Leļļu darbnīca” izdošanas tiesības ir ieguvuši 30 valstu izdevēji.

No angļu valodas tulkojusi Ligita Lanceniece.

Romāns “Leļļu darbnīca” sniedz iespēju pakavēties nedaudz biedējošās Londonas deviņpadsmitā gadsimta vidus noskaņās. Tas ir perfekts izklaides un jēgpilna satura apvienojums, provocējoša vēstures stunda. Gotiskās šausmas ir atainotas ar apburošu eleganci, un var tikai apbrīnot, cik pārliecinoši E. Maknīla spējusi sižetā savienot tik atšķirīgus elementus.
The Washington Post

Romāns, kas rada vēlmi spēt lasīt daudz ātrāk... Tomēr ne jau tāpēc, lai noliktu šo darbu malā, bet gan, lai ātrāk uzzinātu, kā tas beidzas. Airisas liktenis netiek atklāts gandrīz līdz pēdējai lappusei, jo autore nelutina lasītājus ar mājieniem par to, kā viss izvērsīsies. “Leļļu darbnīca” patiešām ir neaizmirstama grāmata.
The Herald

Apbrīnojami lielisks gotisks trilleris, kas piesātināts ar enerģisku dzīvīgumu un iztēli un Dikensam raksturīgajā krāšņumā ataino Londonu 19. gadsimta vidū. Autores savērptais sižets, kurā meistarīgi sasaistīta māksla un apsēstība, lasītāju brīžiem atstāj bez elpas...
Daily Mail

Šis izcilais literārais trilleris mani turēja savā varā no pirmās lappuses, un es nespēju nolikt to malā līdz pat pēdējam teikumam. “Leļļu darbnīca” apbrīnojami piesaistoši un precīzi uzbur acu priekšā 19. gadsimta vidus Londonu visā tās krāšņumā un netīrībā, ar tās iespējām un ierobežojumiem. Elizabete Maknīla ir pamatīgi izpētījusi šo laiku un uzrakstījusi vēsturisku romānu, kura sižets sirdij liek sisties straujāk...
Hanna Kenta, rakstniece

Autore radījusi spilgtas un pārliecinošas ainas, gan atainojot Lielās izstādes paviljona tapšanas gaitu, gan Londonas mazās sānieliņas... Romāns “Leļļu darbnīca” īpaši iepriecinās Patrika Zīskinda “Parfīma” un Džesijas Bērtones “Miniatūristes” fanus.
Manchester Evening News

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу