Paņem grožus savās rokās

Купить онлайн

30,59

Paņem grožus savās rokās
О товаре
Цена в магазине 33,99 €
Категория: Эзотерика
Автор
Издатель Dimantra
Год 2020
ISBN 9789934889318

Šī ir patiesa sievišķīga vieduma rokasgrāmata. Tu iedvesmosies uz skaistu un vieglu dzīvi sev un saviem mīļajiem. Tu radīsi atbildes uz dzīves situācijām, izpratīsi pagātnes notikumus un veidosi savu veiksmes stāstu nākotnei.
Šo grāmatu tu gribēsi lasīt, pārlasīt visas dzīves garumā. Tas ir rīks, lai tiktu pāri neveiksmēm, grūtībām gan privātajā dzīvē, gan sociālajā karjerā.
Šī grāmata palīdz izveidot kvalitatīvas un mīlošas partnerSAttiecības* un parāda iespēju, ka īstenībā dzīvi var dzīvot pavisam citādi nekā mēs to bijām mācījušies.
Grāmatas autores Dimantras mīlestībā rod dzīvesprieku ikkatrs. Mūža pētījumu rezultātā radījusi šīs grāmatas, kad par to klusēt vairs nav iespējams. Dimantra ir fiziķe-matemātiķe, kas apguvusi psiholoģiju, geštatlterapju, Veģeto terapijas, prenitālās terapijas, Brian Tracy veiksmes principus, Katie Byron, NLP, EMDR metodes u.c. Devusies Apziņas atklāsmēs ar Mooji.
Kopā ar Dimantru tūkstošiem sieviešu, pusaudžu, māmiņu, sievu, omīšu ir radušas atrisinājumu, mierinājumu un apziņu, ka mēs katra esam noteicējas un vadam savu dzīvi un tās notikumus pašas.

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу