Viesības uz jahtas

Купить онлайн

17,99

Viesības uz jahtas
О товаре
Цена в магазине 19,99 €
Категория: Переводная литература
Автор Perija T.
Издатель Kontinents
Год 2021
ISBN 9789934250361

Pētnieciskās žurnālistikas pārstāvei Larai Stounai rodas iespēja savu karjeru pavērst jaunā virzienā, jo senākā draudzene Sandrīne viņu uzaicina pievienoties “Kolektīvam”. Tas ir pētnieciskās žurnālistikas tīkls, ko dibinājis aktīvs mediju magnāts un pārliecināts taisnības cīnītājs Eduardo Ortega.

Diemžēl apstākļi izvēršas traģiski, Sandrīne tiek atrasta mirusi, un Lara uzskata, ka draudzenes nāve ir saistīta ar viņas pēdējo darbu – rakstu par Džonatonu Maieru, noslēpumainu finansistu, kurš plaši pazīstams ar to, ka rīko krāšņas viesības uz savas Montekarlo jahtas “Pandora” klāja.

Pirms divām nedēļām arī Maiers tika atrasts miris. Viņš bija kļuvis par nežēlīgas laupīšanas upuri, bet Lara tic, ka Sandrīnes un Džonatona slepkavības ir saistītas, bet galvenais šo noziegumu motīvs ir atrodams uz jahtas “Pandora” klāja. Kādus noslēpumus gan glabā Maiera “Pandora”?
Kas tie bija par darījumiem, kuru dēļ kāds bija gatavs nogalināt? Vai Larai izdosies noskaidrot patiesību, pirms viņa pati kādam kļūs par traucēkli?

Tasmīna Perija ir viena no labākajām The Sunday Times bestselleru autorēm, kas sarakstījusi 14 romānus, kas pārdoti divos miljonos eksemplāru un tulkoti 21 valodā visā pasaulē. Viesības uz jahtas ir elpu aizraujošs stāsts par bagātajiem un varenajiem – un tiem, kuri viņus atmasko.

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу