Reiz, uz upes

Купить онлайн

17,99

Reiz, uz upes
О товаре
Цена в магазине 19,99 €
Категория: Переводная литература
Автор Seterfīlda D.
Издатель Zvaigzne ABC
Год 2021
ISBN 9789934094606

PAZUDUŠAS TRĪS MEITENĪTES.
ATGRIEZUSIES VIENA.
Un stāsts sākas...

Tumšā naktī, pašā ziemas vidū, senā krodziņā Temzas krastā klātesošie piedzīvo kādu brīnumainu notikumu.

Īsinot vēlā vakara stundas, pastāvīgie apmeklētāji dalās ar stāstiem, bet tad durvis spēji atveras un tajās parādās smagi ievainots svešinieks. Viņam uz rokām ir maza bērna līķis. Tomēr pēc vairākām stundām mazā meitenīte sakustas, ievelk elpu un atdzīvojas. Vai noticis brīnums? Vai tā ir maģija? Vai to var izskaidrot zinātniski? Šiem jautājumiem ir daudz atbilžu, un dažas no tām ir patiešām neskaidras.

Upes krastā dzīvojošie ļaudis liek lietā visu savu atjautību, lai atrisinātu noslīkušās un atkal atdzīvojušās meitenītes likteni, tomēr, dienām aizritot, noslēpums tikai arvien vairāk padziļinās. Meitene nerunā un nevar atbildēt uz svarīgākajiem jautājumiem. Kā viņu sauc? No kurienes nākusi? Un kas ir viņas tuvinieki?

“Reiz uz upes” ir aizraujošs literārais darbs, kurā folklora savijusies ar zinātni, maģiju un mītiem. Šis spriedzes pilnais, tomēr vienlaikus arī romantiskais un emocionālais romāns aizvedīs lasītājus pārsteidzošā ceļojumā gan reālajā, gan iedomu pasaulē.

Diāna Seterfīlda (Diane Setterfield) ir angļu rakstniece un literatūrzinātniece, kuras debijas romānu “Trīspadsmitais stāsts” kritiķi savulaik nodēvēja par mūsdienu literatūras šedevru. Tas publicēts 38 valstīs, pārdots vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru un arī Latvijā izdots atkārtoti. Pēc romāna motīviem uzņemta filma. Informācija par autori: DianeSetterfield.com

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу