Tikšanās Rivjērā

Купить онлайн

17,00

Tikšanās Rivjērā
О товаре
Цена в магазине 18,89 €
Категория: Переводная литература
Автор Veika Dž.
Издатель Kontinents
ISBN 9789934250446

Kerijai Heisai ir ideāls līgavainis – mīlošs, gādīgs un uzticams. Viņai vajadzētu būt laimīgai, vai ne? Tas nekas, ka bildinājums nebija pārāk romantisks un nelika sirdij sisties straujāk. Jaukais Elans būs labs dzīvesbiedrs gan priekos, gan bēdās.

Taču Kerijai ir kāds mazs noslēpums – viņa jau ir precējusies. Pirms daudziem gadiem. Un nu viņas vīrs ir kļuvis par pasaulslavenu kinoaktieri. Liktenīga sagadīšanās ļauj abiem sastapties Francijā , kur viņa pavada atvaļinājumu, savukārt viņš filmējas. Beidzot ir pienācis laiks izšķirties oficiāli.

Bet ja nu mīlestības dzirksts nemaz nav pazudusi?

Džūlsa Veika ir autore vairākiem starptautiskiem bestselleriem, kurus apbrīno lasītāji visā pasaulē. To, ka vēlas kļūt par rakstnieci, viņa saprata jau desmit gadu vecumā. Pēc spožās debijas ar latviešu lasītājiem jau pazīstamo romānu Sestdienas rīta skrējiens parkā Veika kļuva par zvaigzni romantiskās literatūras žanrā. Sajūsmu izsauca arī autores turpmākie romāni No Itālijas ar mīlestību, Notinghilla sniegā un Koventgārdena sniegā – Eņģeļu skūpsts. Tikšanās Rivjērā ir Dienvidfrancijas saules piesātināts romāns par mīlestību, kurai tiek dota otra iespēja.

Связанные товары
Магазины, в которых можно приобрести эту книгу