Galda spēle Klask

Купить онлайн

55,79

Galda spēle Klask
Galda spēle Klask
Galda spēle Klask
Galda spēle Klask
О товаре
Цена в магазине 61,99 €
Категория: Игры, пазлы
Тип
Производитель Brain Games
Штрихкод 8590878655171

„KLASK“ ir aizraujoša divu spēlētāju galda spēle gan bērniem, gan ģimenei. Tajā spēlētāji sit bumbiņu pa laukumu, izvairoties no šķērsļiem, un cenšas iesist to pretinieka vārtos (bedrītē).

Spēles laukums ir līdzīgs futbola laukumam. Abās tā pusēs ir apaļas bedrītes, kas apzīmē vārtus, un laukuma vidū ir izvietoti trīs šķērsļi – baltie magnēti, kurus melniem spēlētāju magnētiem nedrīkst pievilkt. Spēlētājs spēlē ar melnu magnētu, pārvietojot to ar otru magnētu zem laukuma.

Ja spēles būtu filmas, tad "KLASK" būtu spriedzes filma! Spēlētāji var kustēties visu laiku, un nav jāievēro nekāda gājienu secība. Pirmais spēlētājs, kurš iegūst 6 punktus, uzvar spēlē.

KLASK" ir spēle 2 spēlētājiem no 6 gadu vecuma, un beidzas jau pēc 10 minūtēm. Spēles īsais izspēles laiks, pat to, ka tā ir tikai 2 spēlētājiem, padara to par priekšrocību, jo vienmēr var uzrīkot mazu turnīru ģimenes lokā. Spēles noteikumi ir izstāstāmi vienā elpas vilcienā, un pati spēle ir tik ļoti ātra un dinamiska, ka ar vienu partiju būs par maz.

Vecums: no 6 g.
Ilgums: 10 min
Spēlētāju skaits: 2
Noteikumu valoda: LV, RU, EE, LT

Связанные товары
Магазины, где можно приобрести этот товар