Models search
Type
All
Model
Игры и игрушки
Книги
Канцелярские товары
Идеи для подарков
Подарочные карты
Produkti bez kategorijas
Естественные науки

Покупайте в нашем интернет-магазине на 10% дешевле, чем на полке магазина!

Sēņu pasaule

14,79 €
Reģistrētiem pirciem 11.83 €
-
+
Jaunais Muzeja sērijas izdevums veltīts kārtējai unikālajai Latvijas Universitātes Muzeja krājuma kolekcijai. Grāmata iepazīstina ar ievērojamu personību ? Ferdinandu Erdmani Štollu un viņa kolekciju, ko Latvijas Universitātes Muzejam dāvinājusi F. E. Štolla meita Katarīna Bikeriha-Štolla.
Grāmatas sastādītāja Daiga Jamonte lasītāju īsumā iepazīstina ar F. E. Štolla dzīves līkločiem, viņa daudzpusīgo zinātnisko un sabiedrisko darbību. D. Jamonte ir pievērsusies F. E. Štolla mikologa pētnieciskajai darbībai un atlasījusi 63 raksturīgākos Latvijas dabā sastopamo sēņu zīmējumu attēlus un zinātnieka citātus, kas pirmo reizi publicēti 1934. gadā izdotajā F. E. Štolla grāmatā “Latvijas sēnes”. Tieši citāti šajā grāmatā ir aizraujošs materiāls katras sēnes raksturojumā.
Māksliniece Ēra Zalcmane aplūko zīmējumu tapšanas procesu un rezultātu, ko zinātnieks ir sagatavojis un demonstrējis sabiedrībai. Viņa ir izpētījusi akvareļu tapšanas tehniku, izpildījuma, stilistikas un kvalitātes daudzveidību, kā arī savā rakstā uzsvērusi šī darba pēctecību.
Издатель LU Akadēmiskais apgāds
Год 2023
ISBN 9789934189760
Авторы Štolls Ferdinands Erdmanis