Models search
Type
All
Model
Игры и игрушки
Книги
Канцелярские товары
Идеи для подарков
Подарочные карты
Produkti bez kategorijas
Cладости

Покупайте в нашем интернет-магазине на 20% дешевле, чем на полке магазина!

Heirloom 2024 - bundža 250g - espresso kafijas pupiņas

18,99 €
Reģistrētiem pirciem 15.19 €
-
+

Aprikozes, bergamots un tumšā šokolāde.

LIGHT&JUICY

Oromia, West Arsi / 1900 - 2150 m.v.j.l. / Heirloom / Mazgātā pārstrāde / SCA - 85.00P

Mēs, kā kafijas grauzdētāji un entuziasti, esam mūžam pateicīgi Etiopijai kā kafijas dzimtenei. Vai tas ir bijis atklājums, leģenda vai sakritība - lai ari kas būtu bijis pagātnē, šodien mums ir iespēja baudīt šo skaisto garšas profilu, kas patīk tik daudziem no mums. Tam par godu, esam izstrādājuši Etiopijas kafiju, kas mūsu plauktos var būt visu laiku, lai variet baudīt kauleņaugļus un citrusus krūzitē ik dienas.

Šo kafiju audzejuši mazsaimnieki, kas dzīvo "Jimma" pilsetā Etiopijas "West Arsi" zonā. Gatavos ķiršus simtiem audzētāju nogādā uz  Bikila lbsan kooperatīvu, kuru pārvalda biedrība "Jimma Farmers Multi-purpose Agricultural Cooperatives Union". Biedrība veicina vides ilgtspēju un ievieš bioloģisku audzēšanas praksi, kas uzlabo augsnes kvalitāti, ūdens saglabāšanu un bioloģisko daudzveidību. Kafijas koki reģionā tiek audzēti dabigā ēnojumā, kuru nodrošina cita flora, tādējādi arī radot veselīgu vidi ari dzīvniekiem. Audzetāji saviem kokiem izmanto tikai organiskas izcelsmes mēslojumu, nodrošinot to, ka kafijas ķiršiem nepiekļūst kaitīgas ķīmiskas vielas.

Šī kafija ir "espresso" grauzdējuma, kas nozīmē to, ka tai būs intensīvāka garša, bagātīga tekstūra un saldenums, zemāks skābenums un izteiktākas karamelizācijas, grauzdējuma nianses. "Espresso" grauzdējums padara kafiju vieglāk šķīstošu, tātad tās garšas vieglāk pieejamas. Lai arī grauzdējums ir vairāk paredzēts espresso automātiem un mokkas kanniņām, to noteikti variet baudīt arī citā, sev iecienītā metodē, ja tas ko meklējiet no kafijas ir stiprāka garša. Iesakām "espresso" grauzdējuma kafijas baudīt sākot no grauzdējuma otrās nedēļas.

Uzglabāt sausā vietā, temperatūrā no +16 līdz +25 grādiem.

Производитель Kalve Cofee
Svītrkods 4751029341402