Models search
Type
All
Model
Игры и игрушки
Книги
Канцелярские товары
Идеи для подарков
Подарочные карты
Produkti bez kategorijas
Детская литература

Покупайте в нашем интернет-магазине на 10% дешевле, чем на полке магазина!

Rūķības. Dzejoļi un pasakas

10,99 €
Reģistrētiem pirciem 9.89 €
-
+

Latviešu leģendārā dzejnieka Aivara Neibarta krājumā “Rūķības” lasītājus priecēs jestrie un nebēdnīgie dzejoļi no krājuma “Rūķis kā jau rūķis”, kā arī vēl nepublicētās Neibarta rūķu pasakas.

Dzejoļi un pasakas domātas lasīšanai “īsļaužiem”, kā autors dēvēja bērnus. Katrs dzejolītis un pasaka uzbur paradoksiem un brīnumiem pilnu pasauli, kurā rūķis audzē konfekšu koku, gatavo rausi no miega, salāpa piedurkni vecenītei Pasaulei un ievīsta koku saknes lapu zeķītēs. Pasaciņas un dzejoļus caurauž sirsnības pilns vēstījums par rūķu pieskatītajiem dzīvniekiem, kokiem, mistiskajiem radījumiem un bērniem.

Tekstu papildina Signes Ērmanes skaistās ilustrācijas. Grāmatā ir ielīmēta kabata ar atklātni ar rūķiem un burvju cepurēm, kuru bērni varēs dāvināt citiem (pasakā “Rūķu cepure” cepurei ir īpašs spēks piepildīt vēlēšanās tiem, kuri ir labestīgi).

Par autoru:

Dzejnieks Aivars Neibarts jeb Ņurbulis dzimis 1939. gadā Liepājā. Beidzis Rīgas 4. vidusskolu, studējis Latvijas Valsts universitātes un filoloģijas fakultātē. Autoram iznākušas astoņas dzejas un prozas grāmatas bērniem.

Grāmata iznākusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Авторы Neibarts Aivars
ISBN 9789934905087
Год 2022
Издатель Baltais valis
Неверный адрес электронной почты

Subscribe fail

Спасибо! Вы добавлены в список наших подписчиков!