Aktualitātes

Aicinām skatīt Valērija Dičkovska gleznas!

Grāmatu namā “Valters un Rapa” šī ir otrā tikšanās reize ar mākslinieku Valeriju Dičkovski. Izstādītie darbi ir tapuši pēdējo gadu laikā, un daži no tiem publikai tiek rādīti pirmo reizi.
Valerijs Dičkovskis arī šajā izstādē ir saglabājis savu lakonisko un tonāli izsmalcināto glezniecības stilu. …”sirds sita mierīgi kā tornī zvans.”- tā ir rinda no dzejnieces Austras Skujiņas dzejoļa “Tik vien”.
Tā tad arī lai raksturo šo ekspromta izstādi.

Izstāde būs apskatāma līdz 6.janvārim, Grāmatu namā "Valters un Rapa", Aspazijas 24, Vecrīgā.


Sveicam Latvijas neatkarības proklamēšanas dienā!

Kas cilvēks ir bez dzimtenes,
Bez tēvijas, bez mājām?
Tik puteklis, tik pameslis
Zem svešu tautu kājām.

/Jānis Jaunsudrabiņš/

Grāmatu nama "Valters un Rapa" darba laika izmaiņas 18. novembrī:
Aspazijas bulvārī 24 - 11:00-17:00


Grāmatu namā "Valters un Rapa" iespēja apskatīt Ritas Praņčas gleznu izstadi "Jūras balss"

“Jūras balss “ varētu būt moto šai izstādei, kuru gleznotāja Rita Pranča radījusī ar lielu iedvesmu un mīlestību pret Jūru. No karstas vasaras līdz vēlam rudenim. No dziļa miera un karstuma līdz bangojošai vētrai dižjūrā…
Atrast dzintaru (vai vienkārši kādu mirdzošu akmeni), nozvejot zivis, dot gaismu kuģiem- tēmas pie kurām māksliniece atgriežas atkal un atkal...


Plašs interesentu pulks apmeklējis tikšanos ar Noru Ikstenu!

Svētdien, 13. oktobrī, pulksten Grāmatu namā “Valters un Rapa” Aspazijas bulvārī 24, Nora Ikstena notika dzimšanas dienas svētki ar autogrāfu stundu draugiem un domubiedriem.
Pasākumā notika autores saruna ar Liegu Piešiņu un jaunāko grāmatu "Mīlestība" un "Suņa dzīve" prezentācija.
Autori un apmeklētājus iepriecināja Noras Annas dziesmu un Will Loom ģitāras priekšnesums, autores grāmatu citāti un sirsnīgi sveicieni.


Populārās latviešu rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns "Sasietā" jau pieejams Grāmatu namā "Valters un Rapa"!

SKAISTĀKS UN SĀPĪGĀKS PAR TO, KAS REIZ BIJIS, IR TIKAI TAS, KAS BŪTU VARĒJIS BŪT...

Denīze Veitmane ir psiholoģe, kuras dzīvē viss šķiet pedantiski sakārtots pa plauktiņiem. Jaunajai sievietei ir veiksmīga karjera, gādīgs līgavainis un jau pēc nedēļas paredzētas krāšņas sapņu kāzas. Lai nosvinētu vecmeitu ballīti, tveicīgā jūlija sestdienā Denīze kopā ar labākajām draudzenēm dodas uz laukiem. Rokas stiepiena attālumā šalc jūra, pļavās ganās zirgi, dzirkstī bezrūpīgi smiekli un rozā šampanietis, taču pašā svinību kulminācijā negaidīti atgriežas rēgs no Denīzes pagātnes... liktenīgais vīrietis, kurš reiz salauzis viņas sirdi.

Vai cilvēku, kurš ir mums līdzās, mēs jebkad redzam tādu, kāds viņš ir patiesībā?
Vai arī tikai savas interpretācijas atspulgu?
Varbūt mēs katrs dzīvojam savā prātā un veidojam attiecības nevis ar reālām būtnēm, bet gan tēliem, ko paši esam radījuši?


1 2 3 ... 31 32 33 >