Aktualitātes

Jaunums! Grāmata “Rīgas radiorūpnīca laikmeta griežos”!

“Rīgas radiorūpnīca laikmeta griežos” ir ceturtā grāmata, kas veidota apkopojot un papildinot informāciju, kas apskatīta trīs iepriekšējos izdevumos ar nosaukumu “Rīgas radiorūpnīcas tapšana un izaugsme”. Tas ir plašāks stāsts par bijušajiem radiorūpnīcas darbiniekiem, par viņu pašaizliedzīgo darbu. Grāmatā sniegta vispusīga informācija par konstruktoru biroju Orbīta, Rīgas elektromehānisko rūpnīcu un Rīgas radiorūpnīcas Radiomezglu ceha filiāli – Kandavas radiorūpnīcu.
Darbs veltīts Latvijas simtgadei, Rīgas radiorūpnīcas dibināšanas 90. gadadienai un Kandavas radiorūpnīcas 55. gadadienai.


Godinām Jāni Rapu (5. X 1938. - 13. VI 2005.)

Jānis Rapa bija aktīva un gaiša kultūras personība ar spēcīgu pārliecību un misijas apziņu par Latvijas literārās kultūras attīstību un tēva, Jāņa Rapas (1885—1941), darba turpināšanu. Jāņa Rapas aizgādībā tika atjaunots viņa tēva līdzdibinātais uzņēmums “Valters un Rapa”.


Grāmatu nama "Valters un Rapa" telpās skatāma gleznotāja Aivja Pīzeļa darbu izstāde!

"Mainās politiskās iekārtas, ģimene vai vientulība, bet manu gleznu raksturs šķiet paliek nemainīgs. Šī būs jau trešā izstāde grāmatu namā “ Valters un Rapa”, bet atskatoties uz iepriekšējām ekspozīcijām, tēma un izpausme ir paliekoša un apstiprinoša savam māslas kultam. Kāds var teikt, ka ir jāmainās un jārod citi mākslinieciskie kritēriji, bet savu ticību ir grūti salauzt vai nodot. Tā tikai spītīgi un spēcīgi palielinās." - Aivis Pīzelis


Bigso produkti- dabai draudzīgs zviedru dizains tavā darba vietā!

Iekārto savu biroju vai mājas darba zonu ar Bigso - dabai draudzīgiem, augstas kvalitātes produktiem ar izsmalcinātu zviedru dizainu!


Jaunums! Pieejams Pētera Apiņa unikālais izdevums "Latvijai 100"!

Grāmata „Latvijai 100” fotoattēlos stāsta par Latviju no 1918. līdz 2018. gadam apskatot vairāk kā 300 tēmas.

Katram gadam tiek veltīti divi atvērumi– aptuveni 40 fotoattēli ar pierakstiem, kā arī gada glezna vai grafika. Grāmatas veidošanā tika iesūtīti fotoattēli no visas Latvijas, aptverot visus novadus, visas pilsētas, vairums pagastu, kā arī nozīmīgākās Latvijas vietas, vides objektus, nozīmīgākos Latvijas cilvēkus un sasniegumus.


1 2 3 ... 25 26 27 >