Aktualitātes

Jāks Pihlaks “Lāčplēša Kara ordeņa un Brīvības krusta kavalieri”

Grāmatas autors militāro sadarbību un mūsu valstu izveidošanu apskata, atklājot valstsvīru savstarpējo cieņu un pateicību apliecinošo diplomātiju, piešķirot mūsu augstākos apbalvojumus Lāčplēša Kara ordeni un Brīvības krustu divu mazu tautu savstarpēji atzītiem varoņiem.

Grāmata apvieno ordeņu kavalierus latviešus, kuri ieguvuši Igaunijas Brīvības krustu un igauņiem, kuri saņēmuši Latvijas Lāčplēša Kara ordeni Brīvības cīņās no 1918. līdz 1920. gadam.

Izdevuma autors ir igauņu vēsturnieks un Vīlandes muzeja direktors Jāks Pihlaks.


Pieminot latviešu un igauņu kopīgo uzvaru.

Godinot mūsu varoņus un gaidot tuvāko dienu laikā iznākam “Lāčplēša Kara ordeņa un Brīvības krusta kavalieru” grāmatu, vēlamies dalīties ar Cēsu kauju 100gadei veltītu video, kas īsi, kodolīgi, bet ļoti skaidri parāda Brīvības cīņu pagrieziena punktu Ziemeļlatvijas frontes līnijā, kur latviešu un igauņu karaspēki 22. jūnijā pie Cēsīm uzveica Landesvēra armiju un devās tālāk uz Rīgu.
Atzīmejam Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un AS "Valters un Rapa" 107. dzimšanas dienu!

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, kuras aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai.

Pirmo reizi šī diena, īpašu svētku veidā, tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir tieši viņu diena.

Tieši tāpat arī "Valters un Rapa", atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un savu 107. dzimšanas dienu, sniedz iespēju Apgāda "Valters un Rapa" izdotās bērnu grāmatas par līdz pat 50% lētāk!

Sniegsim bērniem vairāk lasītprieka!


Pie mums skatāma Jāņa Anmaņa darbu izstāde "DIEVZEMĪTES AUKLĒJUMS"

Mākslinieks Jānis Anmanis glezno Dievzemīti un diez vai uz tās dzīvo jel kāds mākslasmīlis, kurš nezinātu Anmaņa vārdu. Jānis Anmanis ir gleznotājs, dzejnieks un komponists, bet šoreiz grāmatu namā "Valters un Rapa" pievērsīsimies viņam galvenokārt kā gleznotājam, viņa izstādei, viņa izauklētajai un radītajai dievzemītei audeklos. Te skatāmi gan senāki, gan "svaigāki" darbi- visi kā viens nesajaucami un neatkārtojami, piederīgi mākslinieka zelta klasikai.


Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

Mūsu darba laika izmaiņas svētkos veikalā, Aspazijas 24:
04.05.19 -> 11:00 - 17:00
05.05.19 -> 11:00 - 17:00
06.05.19 -> 11:00 - 17:00


1 2 3 ... 29 30 31 >