Aktualitātes

Iepērcies laicīgi, lai būtu GATAVS SKOLAI!

Iegādājoties skolas preces* 50 Eur vērtībā SIA „Grāmatu nams „Valters un Rapa”” veikalos Vecrīgā, Aspazijas 24, t/c Domina Shopping, t/c Sky&More un saņem 10 Eur dāvanu karti turpmākiem pirkumiem!

Par pirkumu 25 Eur vērtībā saņem pārsteiguma dāvanu savam lasītpriekam!

Akcijas norises periods: 05.08.2019 - 25.08.2019.
* Skolas preces – rakstāmlietas, penāļi, klades, burtnīcas, krāsas, mugursomas un citas kancelejas preces.


9.AUGUSTS - GRĀMATU MĪĻOTĀJU DIENA!

Sveiciens visiem grāmatu mīļotāju dienā!


Iepazīsti Jāņa Jēkabsona darbus izstādē "Te un Portugālē".

Grāmatu namā Valters un Rapa" skatāma gleznotāja Jāņa Jēkabsona gleznu izstāde "Te un Portugālē", kas lieliski parāda viena mākslinieka spēju saskatīt atšķirīgo un apvienot to savā daiļradē.
Gleznotājs Jānis Jēkabsons ir aktīvs un radošs mākslinieks, kurš regulāri rīko personālizstādes, piedalās grupu izstādēs un plenēros.


Jāks Pihlaks “Lāčplēša Kara ordeņa un Brīvības krusta kavalieri”

Grāmatas autors militāro sadarbību un mūsu valstu izveidošanu apskata, atklājot valstsvīru savstarpējo cieņu un pateicību apliecinošo diplomātiju, piešķirot mūsu augstākos apbalvojumus Lāčplēša Kara ordeni un Brīvības krustu divu mazu tautu savstarpēji atzītiem varoņiem.

Grāmata apvieno ordeņu kavalierus latviešus, kuri ieguvuši Igaunijas Brīvības krustu un igauņus, kuri saņēmuši Latvijas Lāčplēša Kara ordeni Brīvības cīņās.

Izdevuma autors ir igauņu vēsturnieks un Vīlandes muzeja direktors Jāks Pihlaks.


Pieminot latviešu un igauņu kopīgo uzvaru.

Godinot mūsu varoņus un gaidot tuvāko dienu laikā iznākam “Lāčplēša Kara ordeņa un Brīvības krusta kavalieru” grāmatu, vēlamies dalīties ar Cēsu kauju 100gadei veltītu video, kas īsi, kodolīgi, bet ļoti skaidri parāda Brīvības cīņu pagrieziena punktu Ziemeļlatvijas frontes līnijā, kur latviešu un igauņu karaspēki 22. jūnijā pie Cēsīm uzveica Landesvēra armiju un devās tālāk uz Rīgu.
1 2 3 ... 29 30 31 >