Aktualitātes

Aicinām apmeklēt Katrīnas Vīnertes mākslas darbu izstādi!

"Es gleznoju plenēros - zem klajas debess. Tā man ir tāda neapzināta vērtību tveršana. Mirkļa un sajūtu saglabāšana. Gleznoju to, kas tieši tobrīd uzrunā.
Aspazija ir teikusi “Arī ikdienā ir zelts, tikai atroc!”. Un tieši gleznojot ir sajūta, ka roku savu zeltu!" - Katrīna Vīnerte

Grāmatu namā "Valters un Rapa" mēnesi apskatāma mākslinieces gleznu izstāde, kurā apskatāmas dažādas Latvijas ainavas.


Jaunums! Piedāvājam augstākās kvalitātes spēles un puzles no Djeco!

Perfekta kvalitāte, krāšņs dizains un apbrīnojama daudzveidība - tās ir Francijas rotaļlietu ražotāja Djeko rotaļlietas.
Kopš 1954. gada, kad tika dibināts uzņēmums ar īpašo nosaukumu Djeko , kas simbolizē geko ķirzaku – laimes nesēju, ir virzījušies notikumi, kas veicinājuši DJECO attīstību.
Jau 20. gadsimta 60. gados Djeko guva pirmos panākumus un guva dizaina balvas par tā radītajām rotaļlietām.
Kopš tā brīža Djeko kompānija ir augusi un no dažu interesantu produktu ražotāja tas ir pārtapis par lielu 1400 produktu kompāniju ar spēcīgu zīmolu pasaulē.
Grāmatu namā “Valters un Rapa” pieejamas jautras un izglītojošas Djeko kolekcijas, kas ir bagātas ar izdomu.
Rotaļlietu ideja un dizains apvieno arī izglītojošo aspektu, kas vienmēr ir būtiska rotaļāšanās sastāvdaļa.


"ZŪDOŠAIS UN PALIEKOŠAIS" LIEPĀJĀ!

Trešdien, 23.augustā, krietni daudz ļaužu bija pulcējis grāmatas "Zūdošais un paliekošais" atvēršanas sarīkojums Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē.

Franči saka "C'est la vie", kurzemnieki teiktu – "tā viš i”, savu īso uzrunu Ērika Kūļa un Vernera Bokuma kopdarba "Zūdošais un paliekošais" atvēršanā noslēdzot, rezumēja basketbola treneris Mariss Bernāts – viens no "Valtera un Rapas” apgādā iznākušās grāmatas varoņiem, viens no vairāk nekā divdesmit "vērtīgajiem” (Vernera Bokuma apzīmējums) liepājniekiem un Liepājas pamatīgi skartajiem, kuru dzīvesstāsti iekļauti šā izdevuma lappusēs.
Grāmata tapusi, atšifrējot Vernera Bokuma veidotās intervijas un papildinot tās ar fotogrāfijām un fragmentiem no Ērika Kūļa publikācijām dažādos preses izdevu


Grāmatu namā "Valters un Rapa" notikusi Daiņa Bērziņa personālizstāde "Desmit debesu dāvanas"!

Grāmatu namā "Valters un Rapa" tikusi iztādīta Daiņa Bērziņa mākslas darbu izstāde "Desmit debesu dāvanas", kurā atlasīti desmit darbi ar skaistām, autoram iemīļotām Latvijas dabas ainavām.
Šī izstāde ir autora devītā personālizstāde un veidota pēc "Valters un Rapa" aicinājuma.
Arhitekts Dainis Bērziņš zīmē un glezno klusās dabas, portretus, aktus un ainavas dažādās sausajās tehnikās - ar pasteli, grafīta zīmuli, krītu un sangīnu uz papīra. Visvairāk tiek strādāts pie ainavām pastelī, gleznojot tieši dabā.


ZEĶU ZAGĻA MEDĪBAS “VALTERS UN RAPA” VEIKALOS!

BlindArt grāmatas projekts ir Latvijā vēl nebijusi ideja - četru pasaku grāmatu sērija, kas paredzēta bērniem pirmsskolas vecumā un sociāli atbildīgiem vecākiem, kuriem rūp bērnu mentālā attīstība.

Grāmatu saturs tika veidots apvienojoties četrām Latvijas vājredzīgo biedrības radošām personībām, kuras 10 nedēļu garumā strādāja, lai radītu interesantos pasaku tēlus un neparasto notikumu virpuli. Katrai no četrām grāmatām ir savs uzdevums, lai bērni spētu atraktīvā veidā iepazīt pasauli un attīstīt iztēli.


1 2 3 ... 19 20 21 >