Aktualitātes

Plašs interesentu pulks apmeklējis tikšanos ar Noru Ikstenu!

Svētdien, 13. oktobrī, pulksten Grāmatu namā “Valters un Rapa” Aspazijas bulvārī 24, Nora Ikstena notika dzimšanas dienas svētki ar autogrāfu stundu draugiem un domubiedriem.
Pasākumā notika autores saruna ar Liegu Piešiņu un jaunāko grāmatu "Mīlestība" un "Suņa dzīve" prezentācija.
Autori un apmeklētājus iepriecināja Noras Annas dziesmu un Will Loom ģitāras priekšnesums, autores grāmatu citāti un sirsnīgi sveicieni.


Populārās latviešu rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns "Sasietā" jau pieejams Grāmatu namā "Valters un Rapa"!

SKAISTĀKS UN SĀPĪGĀKS PAR TO, KAS REIZ BIJIS, IR TIKAI TAS, KAS BŪTU VARĒJIS BŪT...

Denīze Veitmane ir psiholoģe, kuras dzīvē viss šķiet pedantiski sakārtots pa plauktiņiem. Jaunajai sievietei ir veiksmīga karjera, gādīgs līgavainis un jau pēc nedēļas paredzētas krāšņas sapņu kāzas. Lai nosvinētu vecmeitu ballīti, tveicīgā jūlija sestdienā Denīze kopā ar labākajām draudzenēm dodas uz laukiem. Rokas stiepiena attālumā šalc jūra, pļavās ganās zirgi, dzirkstī bezrūpīgi smiekli un rozā šampanietis, taču pašā svinību kulminācijā negaidīti atgriežas rēgs no Denīzes pagātnes... liktenīgais vīrietis, kurš reiz salauzis viņas sirdi.

Vai cilvēku, kurš ir mums līdzās, mēs jebkad redzam tādu, kāds viņš ir patiesībā?
Vai arī tikai savas interpretācijas atspulgu?
Varbūt mēs katrs dzīvojam savā prātā un veidojam attiecības nevis ar reālām būtnēm, bet gan tēliem, ko paši esam radījuši?


Paplašinām pasūtījumu piegādes iespējas kopā ar DPD!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” saviem e-veikala klientiem piedāvā vēl plašākas pasūtījumu saņemšanas iespējas, uzsākot sadarbību DPD Latvija!
Tagad, noformējot sūtījumu, klientiem ir iespēja atrast sev nepieciešamo nosūtīšanas veidu arī DPD Pickup tīklā – paku nosūtīšanu uz Paku Bodēm vai automatizētiem paku termināliem – Paku Skapjiem.


Iepērcies laicīgi, lai būtu GATAVS SKOLAI!

Iegādājoties skolas preces* 50 Eur vērtībā SIA „Grāmatu nams „Valters un Rapa”” veikalos Vecrīgā, Aspazijas 24, t/c Domina Shopping, t/c Sky&More un saņem 10 Eur dāvanu karti turpmākiem pirkumiem!

Par pirkumu 25 Eur vērtībā saņem pārsteiguma dāvanu savam lasītpriekam!

Akcijas norises periods: 05.08.2019 - 25.08.2019.
* Skolas preces – rakstāmlietas, penāļi, klades, burtnīcas, krāsas, mugursomas un citas kancelejas preces.


9.AUGUSTS - GRĀMATU MĪĻOTĀJU DIENA!

Sveiciens visiem grāmatu mīļotāju dienā!


1 2 3 ... 30 31 32 >