Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Pie mums jauna izstāde - Rolanda Bruno Butāna “Vecrīgas 2022 retrospekcija”!

< uz sarakstu

Grāmatu nama “Valters un Rapa” galerijā tikko atklāta mākslinieka Rolanda Bruno Butāna izstāde “Vecrīgas 2022 retrospekcija”.

“Tā kā Vecrīgas glezno Rolands, tā to nedara neviens cits, pat ne līdzīgi ne”: teic ilggadīgā “Vecpilsētas” salona saimniece Ināra Alksne. Un patiesi! Rolands savos Vecrīgas tvērumos ir īpašs, nesajaucams un apbrīnojams. Gleznās var meklēt konkrētību vai līdzību, var to atrast un var arī…- apmaldīties. Viss ir reāls. Viss ir ticams un viss ir pasaka.

Rolands Bruno Butāns izveidojis savu glezniecisko rokrakstu, strādā eļļas, akrila, akvareļu un pasteļa tehnikās. Viņa tematika ir plaša – Latvijas ainavas, pilsētas ainavas, Vecrīgas un Rīgas motīvi, klusās dabas, portreti un ziedi.

Iemīļota tēma māksliniekam ir pilsētas skati – īpaši Vecrīgas. „Vecrīga ir mana stihija”, saka pats mākslinieks. Savās gleznās viņš piešķir vecpilsētai ņirbošu, košu un romantisku dvēseli. Gleznās var atpazīt konkrētas vietas, bet šim reālismam, caur mākslinieka redzējumu, pievienojas lirisks elements. R. Butāna glezniecība ir savdabīga fantāzija par pilsētvidi, atainotu caur mākslinieka atmiņām un sajūtām.

Izstāde SIA “Grāmatu nama “Valters un Rapa” galerijā būs skatāma līdz pat 2022. gada 6. martam, grāmatnīcas darba laikā ik darbdienas no 10.00 līdz 19.00.

Dalīties:

Vairāk

Priecīgus Līgo! Lasīt vairāk

Priecīgus Līgo!

Mūsu darba laiks svētkos: 22.06. - 10:00-19:00 23.06. - 10:00-17:00 24.06. - Brīvs

Stāsti vieglajā valodā Lasīt vairāk

Grāmatas “Stāsti vieglajā valodā” prezentācija!

Grāmatas “Stāsti vieglajā valodā” prezentācijas pasākums notiks 18. jūnijā plkst. 15:00, AS “Valters un Rapa” grāmatmīļu namā, Aspazijas bulvārī 24, Rīgā.