Grāmatu nama “Valters un Rapa” e-veikala lietošana un noteikumi.


Izmantojot katalogu, virtuālo tūri un/vai meklētāju, aicinām iepazīties ar pieejamo preču klāstu un iegūt informāciju par precēm, un to cenām.

Sarkanā cenair cena, par kādu prece nopērkama mūsu interneta veikalā.

Zaļā cenair akcijas cena, par kādu prece nopērkama visos "Valters un Rapa" veikalos.

 

Pasūtījuma noformēšana.

Izvēloties preci izmantojiet izvēlni "Pirkt", un tā tiks ievietota Jūsu iepirkumu grozā - skatīt lapas labajā augšējā stūrī!

Ja vēlaties pirkumu papildināt, izmantojiet izvēlni "Turpināt iepirkties" un pievienojiet nākamo preci.

Kad vēlaties noformēt pasūtījumu, pārskatiet, kas ir ievietots Jūsu iepirkumu grozā, pārbaudiet preču eksemplāru skaitu, un, ja nepieciešams, veiciet labojumus.

Turpiniet pirkuma formēšanu ar izvēlni "Noformēt".

 

Aizpildot pasūtījuma formu, izvēlieties sev vēlamo piegādes veidu:

  • Pasūtījuma saņemšana Jūsu izvēlētā “Valters un Rapa” veikalā;

  • Piegāde Jūsu izvēlētā pakomātā;

  • Piegāde ar kurjeru uz adresi;

 

Ja izvēlēsieties saņemt preci mūsu grāmatu veikalā, izvēlnē norādiet Jums ērtāko filiāli.

Veikalu atrašanās vietas un darba laikus varat noskaidrot sadaļā “Mūsu veikali

 

Formējot pasūtījuma piegādi uz pakomātu izvēlieties pakomātu no saraksta un norādiet savu mobilā telefona numuru. Piedāvājam piegādi uz Omniva un Pasta Stacija pašapkalpošanās sūtījumu un preču saņemšanas termināliem.

 

Formējot pasūtījuma piegādi ar kurjeru, norādiet piegādes adresi, pilsētu, pasta indeksu, savu mobilā telefona numuru, kā arī saņēmēja, ja tas atšķiras no pircēja, vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

Pēc formas aizpildīšanas, izvēlieties sev vēlamo maksājuma veidu un, ja veiktajam pasūtījumam nav nepieciešami labojumi vai papildinājumi, nospiediet izvēlni "Pabeigt".

 

Pasūtījuma apmaksa

Maksājumu iespējams veikt ar norēķinu karti vai izvēlēties maksājumu ar pārskaitījumu.

Apmaksai tiek pieņemtas jebkurā pasaules bankā izsniegtas VISA vai MASTERCARD kredītkartes, Latvijas komercbankās izsniegtas VISA ELECTRON vai MAESTRO debetkartes.

Ja izvēlaties veikt maksājumu ar pārskaitījumu, Jums tiks nosūtīts rēķins uz Jūsu norādīto e-pastu. Apmaksājot rēķinu ar bankas pārskatījumu, jānorāda Jūsu pasūtījuma numurs.

Lai saņemtu pirkumu ātrāk, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevumu uz e-pastu info@valtersunrapa.lv.

Preču rezervēšanas termiņš ir 7 kalendāras dienas no rēķina izrakstīšanas datuma. Pēc termiņa beigām neapmaksātie rēķini tiek anulēti. Akcijas preces jāatmaksā pirms akcijas termiņa beigām!

Pēc pirkuma apmaksas Jūsu norādītajā e-pastā tiks atsūtīts darījuma apstiprinājums un informācija par preču piegādi vai saņemšanu. Pasūtījuma piegāde tiek veikta tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.
Uzmanību! e-Veikala pirkumus var apmaksāt tikai bezskaidras naudas norēķinu veidā ar norēķinu karti internetā vai ar bankas pārskatījumu. Par pasūtījumiem nav iespējams norēķināties ar dāvanu kartēm vai pie kases tirdzniecības vietās.
 

Preču piegāde

Preču piegāde tiek nodrošināta bez maksas, ja pasūtījums tiek izņemts kādā no “Valters un Rapa” veikaliem, kā arī Rīgas teritorijā, ja pirkuma summa pārsniedz 25.00 EUR.

Ja piegāde tiek veikta uz pakomātu, Jūs saņemsiet informatīvo īsziņu uz Jūsu mobilo telefonu ar pakomāta atvēršanas kodu. Piegādes maksa Omniva un Pasta Stacijas pakomātiem visā Latvijā ir 3.00 EUR.

Uzmanību! Pasta stacija nav Latvijas Pasta nodaļa!

Tiešā piegāde Latvijas teritorijā notiek ar kurjerpasta starpniecību uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes maksa ir atkarīga no pasūtījuma summas un piegādes vietas - Rīgā piegādes maksa ir 5.00 EUR, uz pārējām Latvijas apdzīvotām vietām piegādes maksa sākot no 7.00 EUR.

Nestandarta izmēra un svara precēm piegādes izmaksas var mainīties. Piegāde ar kurjeru notiek tikai līdz norādītajai adresei (namdurvīm).

Piegādei ārpus Latvijas teritorijas izmaksas tiek aprēķinātas pēc Jūsu noraidītās adreses un pasūtījuma svara. Pēc pasūtījuma veikšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar piegādes izmaksām Jums rēķinu, kuru varēsiet apmaksāt ar bankas karti vai veicot bankas pārskaitījumu.

Personas datu aizsardzība

Pircēju personas datus SIA "Grāmatu nams “Valters un Rapa”” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Personas datu avots ir tikai pabeigts pasūtījums/pirkums, kuru veic iegādājoties preci “Valters un Rapa” e-veikalā. Pirkuma laikā Jūs aizpildiet pasūtījuma formu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adresi. Tā ir minimāli nepieciešama kontaktinformācija, kura ir vajadzīga, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Jūs varat norādīt citu personu pirkuma saņemšanai, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešo personu, kura saņems preces, Jūs apstipriniet, ka Jums ir šīs personas piekrišana viņas personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei.

Visa mums sniegtā personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma izpildei un tiek glabāta ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

Svarīgi zināt!

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 9.00 līdz 17.30.

Apmaksāto preci Rīgas teritorijā saņemsiet jau nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma apstrādes, ja prece ir mūsu noliktavā. Sūtījumi pa Latvijau tiek piegādāti 2-5 darba dienu laikā.

Uzmanību! Pirmssvētku dienās pasūtījumu apstrāde var aizņemt ilgāku laiku!

Lai saņemtu apmaksātu pasūtījumu “Valters un Rapa” veikalā, Jums jādodas uz izvēlēto veikalu un kasierim jānosauc pasūtījuma numurs un, nepieciešamības gadījumā, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Ja ar kurjeru piegādāta pirkuma saņemšanas laikā un vietā nebūs pasūtījumā norādītā persona, preces tiks atgrieztas uz mūsu noliktavu un pircējam būs jāapmaksā pasūtījuma atgriešanas izdevumi dubultā apmērā. Atkārtoti Jūs varēsiet saņemt savu iegādāto preci, nomaksājot administrēšanas izdevumus un saskaņojot jauno piegādi pa e-pastu info@valtersunrapa.lv.

 

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu info@valtersunrapa.lv vai zvaniet +371 26188111 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00).