«Valters un Rapa» interneta veikals vai turpmāk tekstā arī e-Veikals


Izmantojot katalogu un/vai meklētāju, iepazīstieties ar pieejamo preču klāstu un iegūstiet informāciju par grāmatām, CD un DVD vai citām precēm, un to cenām.

Sarkanā cena – ir zemākā cena, par kādu prece nopērkama mūsu interneta veikalā.

Zaļā cena – ir zemākā cena, par kādu akcijas prece nopērkama visos "Valters un Rapa" veikalos.

Izvēlieties preci un, izmantojot izvēlni "Pirkt", ievietojiet to Jūsu iepirkumu grozā - skatīt lapas labajā augšējā stūrī!

Ja vēlaties pirkumu papildināt, izmantojiet izvēlni "Turpināt iepirkties"  un pievienojiet nākamo preci.

Kad iepirkšanās ir pabeigta, pārskatiet, kas ir nonācis Jūsu iepirkumu grozā, pārbaudiet preču eksemplāru skaitu, un, ja nepieciešams, veiciet labojumus.

Turpiniet pirkuma formēšanu ar izvēlni "Noformēt".

Aizpildot pasūtījuma formu, norādiet, vai vēlaties saņemt preci ar kurjeru mājās vai kādā citā Jūsu izvēlētā vietā, vai patstāvīgi Jūsu izvēlētajā pakomātā, vai kādā no mūsu grāmatu veikaliem.

Pakomāts - ir mūsu sadarbības partneru Omniva un Pasta Stacija pašapkalpošanas sūtījumu un preču saņemšanas termināls.

Sūtīšanas izmaksas un termiņi ir apskatāmi sadaļā Preču piegāde.

Formējot pasūtījuma piegādi ar kurjeru, norādiet piegādes adresi, pilsētu, pasta indeksu, savu telefona numuru, kā arī saņēmēja, ja tas atšķiras no pircēja, vārdu un uzvārdu un arī viņa kontakttālruni.

Formējot pasūtījuma piegādi uz pakomātu izvēlāties pakomātu no saraksta un norādiet savu mobilā telefona numuru.

Ja izvēlēsieties saņemt preci patstāvīgi mūsu grāmatu veikalā, norādiet, kurā, un tad prece Jūs tur gaidīs 14 kalendāras dienas, bet pēc tam tiks piemēroti noteikumi par glabāšanu.

Vēlreiz pārbaudiet eksemplāru skaitu un, ja nepieciešams, veiciet labojumus, bet ja tas Jūs apmierina, nospiediet izvēlni "Pabeigt" un veiciet maksājumu ar norēķinu karti vai izvēlāties maksājumu ar pārskaitījumu un mēs nosūtīsim rēķinu uz Jūsu e-pastu.

Apmaksai tiek pieņemtas jebkurā pasaules bankā izsniegtas VISA vai MASTERCARD kredītkartes, Latvijas komercbankās izsniegtas VISA ELECTRON vai MAESTRO debetkartes.

Pasūtījuma piegādi veiksim pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā.

Apmaksājot rēķinu ar bankas pārskatījumu, obligāti jānorāda pasūtījuma numurs.

Lai saņemtu pirkumu ātrāk, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevumu uz e-pastu info@valtersunrapa.lv.

Rezervēšanas termiņš ir 7 kalendāras dienas no rēķina izrakstīšanas datuma, bet pēc termiņa beigām neapmaksātie rēķini tiek anulēti.

Pēc pirkuma apmaksas Jūsu norādītajā e-pastā tiks atsūtīts darījuma apstiprinājums un informācija par preču piegādes laiku.

Uzmanību! e-Veikala pirkumus var apmaksāt tikai bezskaidras naudas norēķinu veidā ar norēķinu karti internetā vai ar maksājuma pārskatījumu.


Preču piegāde


*Bezmaksas piegāde - saņemot preci kādā no «Valters un Rapa» veikaliem, kā arī Rīgas teritorijā, ja pirkuma summa pārsniedz 25.00 EUR..

*Piegāde uz pakomātu – izvēlieties pakomātu no saraksta vai kartes un, kad sūtījums tiks piegādāts, Jūs saņemsiet informatīvo īsziņu uz Jūsu mobilo telefonu ar pakomāta atvēršanas kodu. Dodieties uz pakomātu, ievadiet kodu un saņemiet sūtījumu.

NB! Pasta stacija nav Latvijas Pasta nodaļa!

Piegādes maksa un pasūtījuma summa tiek uzrādīta pasūtījuma formēšanas brīdī!

*Tiešā piegāde Latvijas teritorijā - ar kurjerpasta starpniecību uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes maksa ir atkarīga no pasūtījuma summas un piegādes vietas - Rīgā piegāde 3.00 EUR, uz pārējām Latvijas apdzīvotām vietām piegādes maksa sākot no 4,98 EUR.

Piegādes maksa un pasūtījuma summa tiek uzrādīta pasūtījuma formēšanas brīdī!

*Piegāde ārpus Latvijas teritorijas - izvēlieties grāmatas un/vai preces, aizpildiet piegādes adresi un apmaksājiet pirkumu. Pēc pasūtījuma apmaksas mēs aprēķināsim sūtījuma svaru, piegādes izmaksas un nosūtīsim Jums rēķinu, kuru varēsiet apmaksāt ar bankas karti vai veicot bankas pārskaitījumu. 

Piegādes maksa tiek aprēķināta pēc pasūtījuma apmaksas!
 

 

 

Personas datu aizsardzība

 

Pircēju personas datus SIA "Grāmatu nams “Valters un Rapa”" apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Personas datu avots ir tikai pabeigts pasūtījums/pirkums, kuru veic Iegādājoties preci “Valters un Rapa” e-veikalā. Pirkuma laikā jūs aizpildiet pasūtījuma formu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adresi. Tā ir minimāli nepieciešama kontaktinformācija, kura ir vajadzīga, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Jūs varat norādīt citu personu jūsu pirkuma saņemšanai, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešo personu, kura saņems preces, jūs apstiprināt, ka jums ir šīs personas piekrišana viņas personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei.

Visa sniegtā mums personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma izpildei un tiek glabāta ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

 

 

Svarīgi zināt


Pasūtījumu apstrāde notiek tikai bankas darba dienās no 9.00 līdz 17.30. 

Apmaksāto preci Rīgas teritorijā saņemsiet jau nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma apstrādes, ja prece ir mūsu noliktavā, 3-5 bankas darba dienu laikā sūtījumiem pa Latviju.

Lai saņemtu apmaksātu pasūtījumu «Valters un Rapa» veikalā, jums jādodas uz izvēlēto veikalu un kasierim jāpasaka pircēja vārds, uzvārds un pasūtījuma numurs.

Ja ar kurjeru piegādāta pirkuma saņemšanas laikā un vietā nebūs pasūtījumā norādītā persona, preces tiks atgrieztas uz mūsu noliktavu un pircējam būs jāapmaksā pasūtījuma atgriešanas izdevumi dubultā apmērā. Atkārtoti Jūs varēsiet saņemt savu iegādāto preci, nomaksājot administrēšanas izdevumus un saskaņojot jauno piegādi pa e-pastu info@valtersunrapa.lv.

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu info@valtersunrapa.lv