Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Fotoalbuma "Pastaiga pa skaisto Rīgu" prezentācija

< uz sarakstu

Piektdien, 10. maijā, plkst. 14:00 Grāmatmīļu namā "Valters un Rapa" (Rīga, Aspazijas bulvāris 24) notiks unikāla fotoalbuma "Pastaiga pa skaisto Rīgu" prezentēšanas pasākums.

"Pastaiga pa skaisto Rīgu" ir pasaulē pirmais vēsturisko fotogrāfiju albums ar papildināto realitāti, kurā iespējams redzēt arī mūsdienu attēlus un vēsturiskus video. Tas tapis, sadarbojoties ar Latvijas Nacionālo arhīvu un Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju, bet papildinātās realitātes iespēju izveidojis IT kopienas uzņēmums Digitālo inovāciju parks.

Papildinātajā realitātē, izmantojot bezmaksas mobilo aplikāciju "Old Riga", var redzēt to, kā 75 vietas izskatās mūsdienās, kā arī ir iekļauti līdz šim plašākai publikai neredzēti 20 vēsturiski video. Kopumā grāmatā redzams 221 fotoattēls, kas aptver periodu no 1920. līdz 1940.gadam.

Fotoalbums "Pastaiga pa skaisto Rīgu" ir brīnišķīgu pilsētas reprezentācijas materiāls, vērtīgs izziņas avots un estētisks baudījums vēstures cienītājiem. To izdevis uzņēmums "Pastaigas".

Visus Grāmatmīļu nama "Valters un Rapa" apmeklētājus atvēršanas dienā gaida pārsteigums – jaunizdoto albumu varēs iegādāties par īpašu cenu!

Svinīgajā pasākumā piedalīsies grāmatas autors, SIA "Pastaigas" valdes loceklis un redaktors Kaspars Migla un līdzautors Andris Ivanovs, kuri iepazīstinās ar papildinātās realitātes iespējām un pastāstīs par grāmatas tapšanu. Ļoti atklāts un patiess izvērties grāmatas priekšvārds, ko rakstījusi radio un televīzijas ētera personība Toms Grēviņš. Tas katram liek aizdomāties, kāda ir viņa Rīga. Kāda tā bija, ir un būs. Pasākuma laikā Toms Grēviņš komentēs savu misiju izdevuma kontekstā.

Pasākumu vadīs Atis Bētiņš.

Grāmatmīļu nams “Valters un Rapa” pašā Vecrīgas sirdī pulcē grāmatmīļus jau kopš 1912. gada, atbalstot grāmatu atvēršanas svētkus, inovācijas grāmatniecības jomā un to prezentācijas arī mūsdienās.

Ieeja pasākuma bez maksas.Papildu informācija:

Kaspars Migla, 26559809
SIA "Pastaigas" valdes loceklis

kaspars@pastaigas.lv

https://pastaigas.lv/  

Dalīties:

Vairāk

Priecīgus Līgo! Lasīt vairāk

Priecīgus Līgo!

Mūsu darba laiks svētkos: 22.06. - 10:00-19:00 23.06. - 10:00-17:00 24.06. - Brīvs

Stāsti vieglajā valodā Lasīt vairāk

Grāmatas “Stāsti vieglajā valodā” prezentācija!

Grāmatas “Stāsti vieglajā valodā” prezentācijas pasākums notiks 18. jūnijā plkst. 15:00, AS “Valters un Rapa” grāmatmīļu namā, Aspazijas bulvārī 24, Rīgā.