Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Bērnu enciklopēdijas, uzziņu literatūra

Reģistrējies un iepērcies par 10% lētāk

Garšīgie stāstiņi

12,39 €
9,91 €
-
+

Grāmatā “Garšīgie stāstiņi” lasītāji dosies aizraujošā dabas gardumu izpētes ceļojumā uz dažādām valstīm, tostarp Latviju, un varēs visu aprakstīto izpētīt košajās Daces Krēsliņas ilustrācijās.  Vai zinājāt, ka kartupeļi reiz auga košumdobē kopā ar rozēm vai ka Austrālijā ir milzīgs ananass – skatu tornis?  Grāmatā mazie lasītāji varēs arī noskaidrot, kā dārzeņus, augļus un ogas, piemēram, burkānus vai zemenes, sāka audzēt un ēst, kādi ir ievērojamākie rekordi šo gardumu apēšanā vai izaudzēšanā un kāpēc tos veselīgi iekļaut savā ēdienkartē.

“Garšīgo stāstiņu” lappusēs dzīvojas mīlīgā kaķenīte Koko, kas piedalās visos aprakstītajos notikumos,  un aicina bērnus izmēģināt desmit gardas, vienkārši pagatavojamas receptes. Grāmatas beigās bērni tiek aicināti saskaitīt visas Koko bildes, un to nebūt nav maz.

Bagātīgi ilustrētā grāmata domāta jaunākā un vidējā skolas vecuma bērniem. Tās iecere ir atraisīt zinātkāri, darbošanās prieku  un caur stāstiņiem ļaut iepazīt raibo pasauli, tās tradīcijas, kā arī likt aizdomāties par veselīgu uzturu.

Solvita Velde ir pieredzējusi žurnāliste un grāmatu redaktore, kas raksta intervijas un rakstus lielākajos Latvijas žurnālos. Vairākus gadus viņa veido publikācijas un gatavo ēdienu receptes bērnu žurnālam “Baltais Valis”.

Dace Krēsliņa ir grāmatu ilustratore un rakstniece. Šī ir trešā viņas ilustrētā bērnu grāmata.

Grāmata “Garšīgie stāstiņi” ir izdota ar SIA “Lidl Latvija” finansiālu atbalstu.

Autors Velde Solvita
ISBN 9789934918926
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Baltais valis