Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Bērnu attīstošā literatūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Kā Lupatiņi mācījās. Lupatiņu māja

11,99 €
Reģistrētiem pircējiem 9.59 €
-
+

Sērijas “Kā Lupatiņi mācījās” ceturtā grāmata “Lupatiņu māja”. Lupatiņi – mazie auduma bērniņi Zeķīte, Cimdiņš, Lakatiņš un Spilventiņš – kopā ar Kaķi dzīvo savā auduma mājiņā. Lupatiņu māja ir liela un pārsteigumu pilna. Kas notika ar mājā ienesto sniegu un ūdenī iekritušo Cimdiņu? Vai bēniņu vecajā lādē atradās noslēpti dārgumi? Vai drīkst spēlēties ar gludekli un kuram dzīvniekam līdzinās putekļsūcējs? Kā izskatās un izklausās tava vārda burtiņš? Kādā krāsā ir Lakatiņa šķīvītis? 

Grāmatas uzdevumu saturs attīsta bērna izpratni par notikumu secību, priekšmetu lielumu un krāsām, paplašina vārdu krājumu, trenē runātprasmi un komunikāciju, palīdz koncentrēt uzmanību, māca klausīties un atdarināt skaņas. Grāmatā ir arī tādi jautājumi, kur mazajam lasītājam jāizmanto iztēle vai jāpastāsta par savu ģimeni, savu ķermeni un ikdienas ieradumiem. 

Grāmatā nav redzamā teksta, bet paskaidrojumi un uzdevumi divos līmeņos atrodami grāmatas atvērumu aktīvajos punktos. Punkts aktivizējas tad, kad ar runājošo pildspalvu pieskaras attēlam. Grāmatas punktos izmantoti arī Ineses Zanderes dzejoļi un fragmenti no Jēkaba Nīmaņa dziesmām animācijas filmu ciklam „Lupatiņi”.

Grāmatas veidotāju pieredze rāda, ka Lupatiņu piedzīvojumi runājošās pildspalvas sabiedrībā šķiet vienlīdz aizraujoši gan 2–3, gan 4–7 gadus veciem bērniem. Pildspalva uzdod jautājumus divos dažādos grūtības līmeņos, kurus iespējams pārslēgt, ar to pieskaroties lielākajam vai mazākajam burkānam grāmatas sākumā.

Ar vienu runājošo pildspalvu var darboties visās sērijas grāmatās. Pievieno pildspalvu pie datora, izdzēs mapē "Book" esošos failus un ievieto tajā zemāk atrodamo failu "Kā Lupatiņi mācījās visi faili", ar šo failu pildspalva darbosies visās grāmatās. 

Izdevējs Liels un mazs
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934574078
Autors Dobele Maira, Pētersons Reinis
Lappuses 32
Vāki cietie vāki
Svars 0.25
Izmērs 20x23