Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Pimsskolas vecuma bērniem

Reģistrējies un iepērcies par 10% lētāk

Kas aug mežā

12,39 €
Reģistrētiem pircējiem 11.15 €
-
+

“Kas aug mežā” ir ne vien stāsts par to, kā mazliet īgnais āpsis un palaidnīgās vāveres izglāba pasauli, tas ir, dzimto mežu. Bet arī – cik nokrāsu ir dižskābaržu un skābaržu rudens lapām, kā egle un lapegle gatavojas ziemai un kāpēc nedrīkst dedzināt nokaltušu zāli un kokus, pat ja šķiet, ka tur neviens nedzīvo. Grāmata liek aizdomāties, cik vērtīgas ir atmiņas un dzīves gudrības, ko var apgūt no saviem tuvajiem.

Grāmatas sižets arī sasaucas ar notikumiem rakstnieces Katerinas Mihaļicinas dzimtenē – Ukrainā. Tās galvenais vadmotīvs – tikai esot visiem kopā ir iespēja uzvarēt nelaimi.

Grāmatā mazie lasītāji atradīs arī pētāmlapas, uzdevumus un ideju praktiskam darbiņam, bet mākslinieces Oksanas Bulas zīmējumos varēs meklēt visas paslēptās sarkanblaktis.

Šovasar izdevniecībā “Baltais valis” izdota arī Katerinas Mihaļicinas un Oksanas Bulas grāmata “Kas aug parkā”, kas tikusi iekļauta starptautiskajā labākās bērnu literatūras katalogā “White Ravens”.

Katerina Mihaļicina ir ukraiņu rakstniece, dzejniece, tulkotāja un redaktore. Ļvivā dzīvojošā Katerina Mihaļicina ir izdevusi sešus dzejas krājumus un vairāk kā desmit bērnu dzejas un prozas grāmatas. Viņas darbi ir tulkoti latviešu, bulgāru, poļu, vācu, lietuviešu, krievu, zviedru, armēņu un grieķu valodā.

No ukraiņu valodas grāmatu tulkojis Māris Salējs, grāmatas literārā redaktore ir Māra Poļakova.

Autors Mihaļicina Katerina, Bula Oksana
ISBN 9789934918919
Izdošanas gads 2023
Izdevējs Baltais valis