Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Tulkotā daiļliteratūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Aizej ātri un atgriezies vēlu

18,99 €
15,19 €
-
+

“Aizej ātri un atgriezies vēlu” ir trešā grāmata par Žanu Batistu Adamsbergu – vienu no interesantākajiem izmeklētājiem mūsdienu kriminālromānos.

Žoss Legerns ir kļuvis par izsaucēju – viņš Edgara Kinē laukumā trīs reizes dienā skaļi nolasa ziņas, kas tiek atstātas viņa urnā. Pēdējo dienu laikā viņš ir saņēmis vairākus nesaprotamus vēstījumus – daži teksti ir latīņu valodā, citi, šķiet, pārrakstīti no gadsimtiem vecām grāmatām, bet tie visi pareģo senas sodības atgriešanos.
Dažādos Parīzes rajonos uz dzīvokļu durvīm parādās dīvainas zīmes, kas uzvilktas ar melnu krāsu. No pirmā acu skatiena rodas iespaids, ka tā ir māksla. Tomēr komisārs Adamsbergs zīmēs sajūt klusus draudus un neizskaidrojamu ļaunumu.

Freda Vargasa ir franču rakstniece, vēsturniece un arheoloģe. Viņas sarakstītās grāmatas ir tulkotas 45 valodās un pārdotas vairākos miljonos eksemplāru. Rakstniece trīs reizes ir saņēmusi Kriminālromānu rakstnieku asociācijas starptautisko dunča balvu (International Dagger Award), kas tiek piešķirta par labāko tulkoto kriminālromānu. Pirmoreiz šo balvu viņa saņēma 1991. gadā par darbu “Zilo apļu vīrs”.

No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.

ISBN 9789934322075
Autors Vargasa Freda
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Zvaigzne ABC