Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Tulkotā daiļliteratūra

Ķīmijas stundas

21,79 €
Reģistrētiem pircējiem 19.61 €
-
+
Ķīmiķe Elizabete Zota nav parasta vidusmēra sieviete. Patiesībā Elizabete Zota būs pirmā, kura norādīs, ka tādu sieviešu nemaz nav.
Tomēr ir divdesmitā gadsimta sešdesmito gadu sākums un visiem viņas kolēģiem – tikai un vienīgi vīriešiem – Heistingsa institūtā ir ļoti nezinātnisks viedoklis par līdztiesību. Izņemot vienu – vientuļnieku Kalvinu Evansu, izcilu, bet nomāktu Nobela prēmijas nominantu, kurš iemīl nevis Elizabetes ārieni, bet tieši viņas prātu. Patiesi ķīmiska reakcija.
Līdzīgi zinātnei, arī dzīve ir neparedzama. Un tieši tādēļ pēc dažiem gadiem Elizabete Zota attopas ne vien vientuļās mātes, bet arī Amerikas iecienītākā kulinārijas šova “Vakariņas sešos” nepakļāvīgās zvaigznes lomā. Elizabetes neierastā attieksme pret pavārmākslu (“Sajauciet vienu ēdamkaroti etiķskābes ar šķipsnu vārāmā sāls!”) izrādās revolucionāra.
Lai gan viņas sekotāju pulks aug, ne visi par to priecājas. Jo, kā izrādās, Elizabete Zota sievietēm māca ne tikai gatavot ēdienu – viņa iedrošina mainīt status quo...
Iepazīstiet bezkompromisa brīvdomātāju Elizabeti Zotu!
Autors Bonija Gārmesa
ISBN 9789934319112
Izdošanas gads 2023
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappuses 448
Vāki cietie vāki
Svars 0.73
Izmērs 15x22