Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Tulkotā daiļliteratūra

Skandars un rēgu jātnieks

21,79 €
Reģistrētiem pircējiem 19.61 €
-
+
Skandara Smita sapnis ir piepildījies – viņš skolojas par vienradža jātnieku.
Taču, Skandaram un viņa draugiem uzsākot otro mācību gadu Ligzdā, pie apvāršņa parādās jauni draudi. Neizskaidrojamā veidā tiek nogalināti nemirstīgie savvaļas vienradži, izskan pareģojums par šaušalīgām briesmām, un Salu sāk postīt stihiju kataklizmas.
Tikmēr Skandara māsa Kenna ilgojas piebiedroties brālim, un Skandars ir apņēmies viņai palīdzēt – lai ko tas maksātu. Vai, negaisa mākoņiem savelkoties, Skandars atklās, kā apturēt Salas pašiznīcināšanos… pirms būs par vēlu?

Šajā vērienīgajā aizraujošu piedzīvojumu sērijā jūs gaida tikšanās ar neparastiem varoņiem, stihiju maģiju, debesu kaujām, senseniem noslēpumiem un negantiem vienradžiem.

A. F. Stedmena uzaugusi Kentas lauku apvidū, kur ļāvusies fantāziju pasaulēm un kladēs rakstījusi stāstus. Pirms pievēršanās literatūrai viņa strādājusi tieslietu jomā, līdz secinājusi, ka tajā pietrūkst maģijas.
“Skandars un rēgu jātnieks” ir sensacionāls starptautiskā bestsellera “Skandars un vienradžu zaglis” turpinājums.

“Skandara pasaule ir no tām, kas atdzīvojas krāsās, garšās, smaržās un trokšņos, Ligzdas audzēkņu pļāpās un pārdzīvojumos. Tā nav jāiztēlojas, tā vienkārši ir, un tu to lasi. Grāmatu sērijas otrā daļa ved vēl dziļākos, brīžiem tumšākos Ligzdas un Salas nostūros. Viss ir daudz sarežģītāk, nekā varētu šķist, tomēr pietiekami vienkārši, ja blakus ir draugi un savs vienradzis.”
Autors Stedmena A. F.
ISBN 9789934321931
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappuses 398
Vāki cietie vāki
Svars 0.76
Izmērs 16x24