Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Tulkotā daiļliteratūra

Ugunsšķīlēji

16,89 €
Reģistrētiem pircējiem 15.20 €
-
+
Belfāsta, pretrunu plosītā Ziemeļīrijas galvaspilsēta. Svelmaina vasara 21. gadsimta otrās desmitgades vidū. Ārstu Džonatanu Mareju māc bažas, ka viņa tikko piedzimusī meitiņa no mātes pārmantojusi draudīgas spējas. Semijs Egņū cīnās ar savu tumšo pagātni un baidās, ka vardarbīgas tieksmes strāvo arī dēla dzīslās. Pilsēta liesmo, un varas iestādes zaudējušas kontroli pār situāciju. Kad spriedze kļūst teju neprātīga, robežas starp iztēli un realitāti, starp labo un ļauno sāk izplūst, ko šie abi tēvi izvēlēsies aizstāvēt?
Šajā mutuļojoši dinamiskajā un stindzinoši oriģinālajā stāstā par to, cik dažādi mīlam savus tuvākos un cik savādus upurus reizēm mēdzam nest, uzdzirkstī maģija un brīnumainais.
Džena Kārsone (Jan Carson, 1980) ir Ziemeļīrijas rakstniece un kopienai domātu mākslas projektu kuratore, kas specializējusies darbā ar vecākās paaudzes cilvēkiem. Īru literatūrā sevi pieteica ar drosmīgiem eksperimentiem formas un satura ziņā, ko atzinīgi novērtēja gan lasītāji, gan kritiķi. Viņas daiļradi caurvij maģiskā reālisma stīga. Publicējusi trīs romānus un vairākus īsprozas krājumus. Par romānu “Ugunsšķīlēji” 2019. gadā saņēmusi Eiropas Savienības Literatūras balvu un nominēta Dalkey Gada grāmatas balvai.
Liekot lietā savdabīgu mājīgas inteliģences, melnā humora un maģiskā reālisma sajaukumu, Džena Kārsone piedāvā unikālu pilsētas portretu un parāda tās ļaudis, kurus nospiež vainas un atbildības nasta un alkas izzināt, vai mīlestībai ir robežas. /Kerisa Deivisa, velsiešu rakstniece.
Plašs un trauksmains romāns, kas ar skadru satīrisku skatu iztirzā tādas tēmas kā valoda, kultūra, identitāte, sektantisms un pagātnes biedējošais tuvums./Sunday Times, nosaucot “Ugunsšķīlējus” par vienu no 50 izcilākajiem 21. gadsimta īru romāniem.
Autors Kārsone Džena
ISBN 9789984239705
Izdošanas gads 2023
Izdevējs Jāņa Rozes apgāds
Lappuses 288
Vāki cietie vāki
Svars 0.52
Izmērs 16x21