Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Atziņas, citāti, anekdotes

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Cita komforta zona. Atziņas

6,29 €
Reģistrētiem pircējiem 5.03 €
-
+
Droši vien cilvēkiem nekad neapniks viens no īsākajiem žanriem, kāds literatūrā ir radies, – aforismi. Reizēm rakstnieki tiem pievēršas apzināti, kā, piemēram, mūsu klasiķis Reinis Kaudzīte, taču visbiežāk atziņas neviļus tiek izsijātas no literārajiem darbiem kā patstāvīgi domu graudi.
Apgādā Zvaigzne ABC ir iznākuši ļoti daudzi dažādi domājošu autoru darbi, kuros rodamas neskaitāmas spožas, paradoksālas, pārdomu vērtas atziņas. Krājuma “Cita komforta zona” sastādītāja Egita Puķīte atlasījusi, viņasprāt, šobrīd būtiskākās, kuras sasaucas ar septiņiem dzīves jēgas imperatīviem gluži kā septiņām varavīksnes krāsām.
Grāmatā apkopotas gan plašāk pazīstamu filozofu, dzīves skolotāju un rakstnieku (Epiktēts, Ogs Mandino, Andrē Moruā) atziņas, gan arī izteikumi, kuru autori sākotnēji varētu likties sveši (Henriks Fekseuss, Edīte Eva Egere, Dons Migels Ruiss u. c.). Lasītājam ir iespēja ar tiem kaut nedaudz iepazīties – krājuma beigās dotas arī nelielas vizītkartes par visiem grāmatā pārstāvētajiem domātājiem.
Grāmata būs lieliska dāvana sev un draugiem, lai, iespējams, uz dzīvi un tajā notiekošo palūkotos no cita skatpunkta.
Vāka noformējumam izmantota Gustava Kilbloka glezna “Eksistenciālisms”, kas jau no pirmā acu uzmetiena vieš īsto noskaņu, ar kādu šī grāmata tverama un uztverama.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2023
ISBN 9789934317101
Valoda latviešu
Lappuses 80
Vāki cietie vāki
Svars 0.25