Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Psiholoģija, psihiatrija

Kā uzvarēt jebkuru atkarību?

9,99 €
Reģistrētiem pircējiem 8.99 €
-
+

Apgādā “Vieda” klajā nākusi jauna, interesanta grāmata, kura nav tikai par atkarībām – patiesībā tā var kļūt par lasītāja personīgo informatīvo treneri, dvēseles un ķermeņa dziedinātāju. Grāmatas teksts satur īpašā veidā ģenerētu netiešu informatīvu iedarbību, kas palīdz uzlabot veselības stāvokli, atbrīvoties no psiholoģiskas atkarības, dvēseles sāpēm, stresa, bailēm vai vismaz būtiski pārvarēt nelaimīgas mīlestības sekas. Dziedinošā informatīvā iedarbība, protams, palīdzēs cīņā ar alkohola, smēķēšanas, nikotīna un narkotiku atkarībām, ar atkarībām no ēdiena, datora, interneta, azartspēlēm…

“Kā uzvarēt jebkuru atkarību?” lasītājā iedarbina psihiskus rezerves spēkus, un rodas enerģija paveikt to, kas iepriekš šķita neiespējams.

Tatjana Trofimenko ir rakstniece, psiholoģe un pasniedzēja no Ukrainas. Par grāmatu “Kā uzvarēt jebkuru atkarību?” viņa pati saka: “Es ļoti daudz ieguldīju šajā darbā. To ir uzrakstījusi mana dvēsele. Visu savu pieredzi, visu gara spēku es izpaudu šajā grāmatā. Tā man ir ļoti īpaša un dārga.”

Autors Trofimenko T.
ISBN 978-9934-562-00-6
Izdošanas gads 2016
Izdevējs Vieda